نفرات برتر مسابقات مجازی پومسه "جام غدیر" اصفهان مشخص شدند

مسابقات مجازی پومسه قهرمانی استان اصفهان "جام غدیر" برگزار و نفرات برتر مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اصفهان، مسابقات پومسه مجازی جام غدیر، روز جمعه - ۱۲ شهریور ماه در گروه مردان و زنان و در دو بخش انفرادی کمربند زرد - سبز و آبی و در دو بخش تیمی خانوادگی کمربند سبز و آبی –قرمز مشکی به صورت مجازی برگزار شد.

مقام آوران هر بخش به شرح زیر معرفی شدند:

گروه مردان///

 کمربند زرد:

رده سنی۷ تا ۹ سال:

مقام اول:یاسین آبیار از باشگاه صالحین کاشان

مقام دوم:محمد صدرا سعادت از باشگاه صالحین کاشان

رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:

مقام اول:ابوالفضل نصیرزاده از باشگاه صالحین کاشان

مقام دوم:حامد نوروزی از باشگاه صالحین کاشان

رده سنی ۱۲تا۱۴سال:

مقام اول:محمدعلی رضایی از باشگاه مهر خمینی شهر

مقام دوم:آرمین قجاوند از باشگاه ملت شاهین شهر

مقام سوم:امیرحسین عیدادی از باشگاه قائم اصفهان،محمدطه زراعتی از باشگاه صالحین کاشان

رده کمربند سبز و آبی

رده سنی۷ تا ۹سال:

مقام اول:امیرعباس خان محمدی از باشگاه شهدای دستگرد اصفهان

مقام دوم:پرهام حیدری از باشگاه ملت شاهین شهر

مقام سوم:محمدسام لک از باشگاه ملت شاهین شهر،امیررضا ثانی از باشگاه صالحین کاشان

رده سنی ۹ تا۱۲سال:

مقام اول:امیرعلی وفایی فرد از باشگاه صالحین کاشان

مقام دوم:صدرا بلندزاده ازباشگاه صالحین کاشان

مقام سوم:سید علیرضا سلیمی از باشگاه شهید قورچانی،محمد پارسا زارعی از باشگاه پیروزی

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

مقام اول:علی توسلی از باشگاه ملت شاهین شهر

مقام دوم:امیرحسین ضیائی از باشگاه ملت شاهین شهر

مقام سوم:ماهان حسومی از باشگاه ایثاراصفهان،امیرمحمد زارعی از باشگاه صالحین کاشان

رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال:

مقام اول:معین پوربابایی از باشگاه شهیدچمران اصفهان

مقام دوم:امیرحسین رشیدی از باشگاه شهدای دستگرد اصفهان

مقام سوم:محمد دارانی از باشگاه سپاهان اصفهان

گروه زنان

کمربند زرد

رده سنی زیر ۷ سال:

مقام اول:اسرا فتحی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:سما باستانی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام سوم:فرناز پاکدل از باشگاه انقلاب نجف آباد،آرزو اله یاری از باشگاه انقلاب نجف آباد

رده سنی ۷تا۹سال:

مقام اول:رها شفیعی از باشگاه سرداران شهید

مقام دوم:ستایش بسحاق از باشگاه ولیعصر اصفهان

مقام سوم:طنین ابوالحسنی از خانه تکواندو شهید فرخی فریدن،محیا خسروی از انقلاب نجف آباد

رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:

مقام اول:بیتا پورشبان از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:مریم رمضانی از باشگاه حضرت ابوالفضل

مقام سوم:فاطمه زهرا قربانی از باشگاه انقلاب نجف آباد، فاطمه رضایی از خانه تکواندو شهید فرخی فریدن

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

مقام اول:فاطمه رحیمی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:هستی لطفی از باشگاه خورشید فولادشهر

مقام سوم:فاطمه زهرا خلیلیان از باشگاه انقلاب نجف آباد،زهرا سرباز از باشگاه انقلاب نجف آباد

رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال:

مقام اول :عارفه رحیمی از باشگاه آترا فلاورجان

مقام دوم:مبینا محمدی از باشگاه نام آوران خمینی شهر

مقام سوم:نرگس رعنائی از باشگاه شهید دستغیب برخوار،مرضیه هادی از باشگاه ملی پوشان آران و بیدگل

رده کمربند سبز و آبی:

رده سنی ۷ تا ۹ سال:

مقام اول:یاسمین جهانگرد از باشگاه سرداران شهید اصفهان

مقام دوم:مبینا شاهپوری از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام سوم:فاطمه حق شناس از باشگاه ملت شاهین شهر،هستی بهمنی از باشگاه اتحادی اصفهان

رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:

در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کننده طبق قرعه کشی  به دو گروه تقسیم گردید:

گروه الف:

مقام اول:مهسا صداقت از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:هستی محمد شاهیان از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام سوم:فاطمه زهرا هاشمیان از باشگاه ملت شاهین شهر،ترانه سادات واقفی از باشگاه آرمان کاشان

گروه ب:

مقام اول:سحر باستانی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:یلدا مداحی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام سوم:ملیکا براتی از باشگاه انقلاب نجف آباد،سوگل غلامی از باشگاه قزلباش اصفهان

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:

در این رده سنی به دلیل تعداد زیاد شرکت کننده طبق قرعه کشی  به دو گروه تقسیم گردید:

گروه الف:

مقام اول:فاطمه حجتی از باشگاه انقلاب نجف آباد

مقام دوم:فاطمه مومنی از باشگاه غدیر برخوار

مقام سوم:زینب چراغ سپهر از باشگاه ملی پوشان آران و بیدگل،فاطمه فاتحی از باشگاه اتحادی اصفهان

گروه ب:

مقام اول:زینب کمالی از باشگاه آرمان کاشان

مقام دوم:ملیکا زمانی از باشگاه سرداران شهید اصفهان

مقام سوم:مهسا قاسمی از باشگاه خاتم الانبیا آران و بیدگل ،هاجر زمانی از باشگاه سرداران شهید اصفهان

رده سنی ۱۵تا ۱۸سال:

مقام اول:مهسا فتحی زاده از باشگاه حضرت ابوالفضل

مقام دوم:فاطمه عادل نیا از باشگاه شهید محلاتی نجف آباد

مقام سوم نازنین احمدی از باشگاه انقلاب نجف اباد

مقام سوم مشترک فاطمه نمازی از باشگاه ملی پوشان آران و بیدگل

در بخش تیمی خانوادگی

کمربند سبز و آبی

مقام اول:فاطمه زهرا هاشمیان-امیرمحمد هاشمیان از باشگاه ملت شاهین شهر

مقام دوم:امیرعباس خان محمدی-اسماء خان محمدی از باشگاه شهدای دستگرد

مقام سوم:امیرحسام ضیائی –امیرحسین ضیائی از باشگاه ملت شاهین شهر،فائزه هاشمیان-فاطمه هاشمیان از باشگاه شوق پرواز خمینی شهر

کمربند قرمز و مشکی:

مقام اول:زهرا غلامعلیان-فاطمه غلامعلیان از باشگاه جوانان ایران زمین لنجان

مقام دوم:محمدامین یوسفی-نرگس یوسفی از باشگاه شهدای دستگرد اصفهان

مقام سوم:دانیال شهبازی-سپهر شهبازی از باشگاه شهید قورچانی،فرناز جلی ،مرتضی زارع از باشگاه جوانان ایران زمین لنجان

در پایان رقابتها ندا مرادی به عنوان داور نمونه معرفی شد و در بخش مردان معین پوربابایی در بخش زنان فاطمه حجتی به عنوان فنی ترین بازیکن معرفی شدند. همچنین مربی نمونه در بخش مردان سید مهدی سجادی مربی باشگاه صالحین کاشان و در بخش زنان فهیمه سلمان زاده مربی باشگاه انقلاب نجف آباد معرفی شدند.

  • 20:23
  • 1400/06/14
  • 4667