مردان استان قم در دوره تئوری مربیگری درجه سه تکواندو شرکت کردند

کلاس‌های تئوری مربیگری درجه سه تکواندو در گروه مردان باحضور ۲۴ تکواندوکار از استان قم به صورت غیرحضوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان قم؛ دوره تئوری مربیگری درجه سه در سطح کشوری و در گروه مردان باحضور ۲۴ تکواندوکار از استان قم به صورت غیرحضوری برگزار گردید.

این دوره به شیوه پودمانی از نهم تا ۲۳ مردادماه به صورت آنلاین از طریق سامانه سمالایو پیگیری شد و از یکم تا دهم شهریورماه با برگزاری آزمون به پایان رسيد.

اخلاق در ورزش، کمک‌های اولیه، علم تمرین، آمادگی جسمانی، رشد و تکامل، یادگیری، فیزیولوژی ورزشی، آناتومی، آسیب شناسی، حرکت شناسی، حقوق ورزش، سامانه بانک اطلاعات، استعدادیابی، روانشناسی ورزشی، اصول مربیگری و تغذیه ورزشی ۱۶ درس این دوره بود که توسط مدرسین فدراسیون تکواندو تدریس شد.

سعید اصفهانی‌مقدم، کامبیز اکبری، محمد صادق باقرشیخانی، مهدی بهرام‌نیا، رضا بیطرفان، احمدرضا بیژنی، شهاب‌الدین بیکی‌ده‌آبادی، محمد میثم خلیلیان، محمد دریانی، محمد رضایی‌فر، سید محمد شرف‌الدین، علیرضا شیعه‌مرتضی، محمد حسن صادقیان، محمد صفایی، علیرضا صلاتی، سید محمدحسین عمادی، محسن فتح‌اللهی، محمد امین کریمی، هانی مرادی، اسداله مهتری، مهدی میرزایی، علی نقی‌پور، میثم نوری و مرتضی‌ هادی‌زاده تکواندوکاران شرکت کننده از استان قم در این دوره بودند.

گفتنی است؛ تکواندوکارانی که در این کلاس‌های تئوری شرکت نموده و دوره را با موفقیت به پایان رسانده‌اند و شرایط حضور در دوره عملی (دان چهار و ۲۳ سال سن) را دارند، می‌توانند از روز ۲۷ تا ۲۹ شهریور‌ماه با مراجعه به سایت بانک اطلاعات فدراسیون نسبت به پیش ثبت‌نام در دوره عملی مربیگری درجه سه اقدام نمایند.

  • 18:07
  • 1400/06/15
  • 4096