دیدار رییس هیات تکواندو شهرستان تنگستان با اعضای شورای شهر اهرم

رییس هیات تکواندو شهرستان تنگستان با اعضای شورای شهر اهرم دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیأت تکواندو استان بوشهر، رییس هیات تکواندو شهرستان تنگستان با اعضای شورای شهر اهرم دیدار و گفتگو کردند. در این نشست انصاری مقدم رئیس هیات به همراه ابوالفضل علمدار دبیر و تعدادی از مسئولین کمیته های هیات و قهرمانان تنگستان در محل شورای اسلامی شهر اهرم حضور یافته و با عاطفه شکاری رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پیرامون مسائل مختلف هیات شهرستان ازجمله عملکرد هیات شهرستان در سال‌های اخیر و راهکارهای رشد و توسعه هرچه بیشتر تکواندو تنگستان بحث و تبادل نظر کردند. 

رئیس شورای شهر اهرم ضمن تشکر و قدردانی از حضور ریاست هیات تکواندو تنگستان، اظهار کرد: انصاری مقدم یکی از مدیران لایق و ‌کار بلد ورزش شهرستان است که آشنایی کامل به فضای ورزشی دارند، سوابق درخشان مدیریت ورزشی ایشان بی شک نوید بخش آینده‌ای روشن در این هیات خواهد بود. 

عاطفه شکاری ضمن اشاره به پتانسیل بالای تکواندو شهرستان تنگستان و کسب عناوین متعدد در سال‌های گذشته خواستار حمایت هرچه بیشتر مجموعه اداره ورزش و جوانان شهرستان شد. 

وی افزود: با هم افزایی شورا، هیات ‌استان و اداره کل ورزش و جوانان شهرستان، رسیدن به شرایط مطلوب و مناسب دور از انتظار نیست و آرامشی که در هیات تکواندو استان شاهد آن هستیم فرصت مغتنمی به منظور برنامه‌ریزی بهتر و رشد و توسعه تکواندو تنگستان است که امید است که این روند همچنان تداوم داشته باشد. 

در ادامه انصاری مقدم رئیس هیات ‌تکواندو تنگستان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های شورای اسلامی شهر اهرم به ارائه گزارش از عملکرد چند ساله هیات تنگستان در خصوص برگزاری مسابقات و برنامه‌های استانی، اعزام تیم‌ها و میزبانی مسابقات استانی پرداخته و برنامه‌های آتی هیات تکواندو شهرستان را تشریح کرد. 

در پایان جلسه نیز رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اهرم برای اجرای برنامه‌های آتی هیات تکواندو شهرستان تنگستان قول مساعد همکاری دادند.

  • 12:02
  • 1400/06/19
  • 3503