رییس هیات تکواندو شهرستان تنگستان با امام جمعه اهرم دیدار کرد

رئیس هیات تکواندو شهرستان تنگستان به همراه دبیر ، تعدادی از مسئولین کمیته های هیات و قهرمانان تنگستان با امام جمعه شهر اهرم دیدار کردند.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر؛ در این دیدار امام جمعه اهرم با اشاره به ظرفیت های بالقوه تکواندو در شهرستان گفت: وجود قهرمانان نامی با مقام های استانی و کشوری در شهرستان نشان دهنده جایگاه بالای ورزش تکواندو تنگستان در سطح کشور است.

حجت الاسلام والمسلمین پهلوزاده ادامه داد: تنگستان از دیرباز در ورزش المپیکی تکواندو قهرمان پرور بوده و توجه به حوزه ورزش قهرمانی ضروری است.

وی افزود: اقدامات فرهنگی نیز از جمله مواردی است که بایستی همه دستگاه ها به آن توجه ویژه ای داشته باشند و برای این حوزه برنامه ریزی مطلوبی انجام دهند.

امام جمعه اهرم گفت: تقاضایی که از مدیرکل ورزش و جوانان تنگستان دارم اولاً ایشان را دعوت می کنم، دیداری با عموم تکواندوکاران داشته باشند و مشکلات را بشنوند و در زمینه تهیه تشک استاندارد و هزینه اعزام تیم منتخب تکواندو شهرستان به مسابقات استانی و کشوری هر اندازه مقدور بود این مسائل را حل کنند.

در ادامه نیز ایرج انصاری مقدم رییس هیات تکواندو شهرستان تنگستان بیان داشت: با تمام توان تلاش خواهیم کرد در جهت تقویت ظرفیت های موجود اقدامات اثرگذاری را انجام دهیم.

وی ادامه داد: توسعه زیرساخت های ورزشی، تقویت ورزش قهرمانی تکواندو ، توجه به حوزه جوانان، ساماندهی هیئت های شهرستان و نظارت دقیق بر روند استعدادیابی و قهرمان پروری از جمله مواردی است که با جدیت دنبال خواهیم کرد

  • 01:28
  • 1400/06/24
  • 3815