نایب قھرمان تکواندو بانوان کشور؛

هدف ورزشکاران خراسان شمالی کسب مدال کشوری و حضور در مسابقات جهانی و المپیک است

نایب قھرمان تکواندو بانوان کشور گفت: هدف بانوان تکواندو خراسان شمالی کسب قهرمانی در مسابقات کشور و شرکت در رقابت های، آسیایی جهانی و المپیک است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از ھیات تکواندو خراسان شمالی، پریا حمیدی نایب قهرمان تکواندو کشور گفت: تکواندوکاران خراسان شمالی نه تنها کم تجربه نیستند بلکه عنوان دار در میادین کشوری به شمار می روند.

این بانوی موفق تکواندو خراسان شمالی افزود: از سال ۱۳۹۰ که تکواندو را به طور حرفه ای در پیش گرفتم با درخشش در رقابت های استانی به مسابقات قهرمانی هان مادانگ کشور اعزام شدم که در بخش نوپی چاگی موفق شدم مقام دوم و مدال نقره مسابقات قهرمانی کشور را دریافت نموده و به رقابت های انتخابی تیم ملی دعوت شدم.

پریا حمیدی در ادامه موفقیت های خود را مدیون راهنمایی های اساتیدی چون شبنم وحید پور و ناصر ایزدی می داند و می گوید اساتیدم در پیشبرد اهدافم حامی من بودند.

وی هدف بانوان تکواندو خراسان شمالی را کسب قهرمانی در مسابقات کشور و شرکت در رقابت های، آسیای جهانی و المپیک می داند و می افزاید:من هم از سال ها پیش عزم خود را برای حضور در این میدان ها جزم کرده ام و امیدوارم همانطور که در رقابت های کشور به آن رسیدم بتوانم به تک تک این مراحل برسم.

  • 23:32
  • 1400/06/28
  • 5204