رییس هیات تکواندو تهران؛

خلیلی: با افتخار راه شهدا را دنبال می‌کنیم

رییس هیات تکواندو تهران در مراسم تجلیل از خانواده شهدای تکواندو گفت: راه شهدا درخشان‌ترین راه است؛ ما با افتخار این مسیر را دنبال خواهیم کرد و جانمان را فدای انقلاب، نظام و راه این عزیزان خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، علی خیلی رییس هیات تکواندو تهران در ششمین یادواره شهدای تکواندو سراسر کشور و مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدای تکواندو استان ضمن خوش آمد گویی به خانواده‌های معزز شهدا و حاضرین در این مراسم، گفت: شما خانواده‌های معزز شهدا مثل خورشید می‌درخشید و ما پاسدارها نوکران شما هستیم. دشمنان اسلام بدانند که ما تا خون در بدن داریم در راه شهدای شما خواهیم ایستاد. در این لشکر بسیاری از رفقای خود را از دست داده‌ام و واقعا برایم سخت است که صحبت کنم؛  بدانید که راه شهدا درخشان‌ترین راه است؛ ما با افتخار این مسیر را دنبال خواهیم کرد و جانمان را فدای انقلاب، نظام و راه این عزیزان خواهیم کرد.

وی افزود: اربعین نزدیک است، این روزها کاروان سیدالشهدا(ع) به سمت کربلا در حال حرکت است، هر چه داریم از حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام است؛ شهیدان، نوکران سیدالشهدا هستند و ما هم هرچه داریم از برکت این شهدا و سیدالشهدا (ع) است؛ بدانید که ما در همین مسیر حرکت می‌کنیم. 

  • 21:25
  • 1400/06/30
  • 11322