به منظور بررسی عملکرد هیات تکواندو شهرستان صورت گرفت؛

حضور رییس و دبیر هیات تکواندو سمنان در شاهرود

نوروزی عجم با اشاره به حضور یک تکواندوکار شاهرودی در مسابقات بین المللی جام فجر و آزاد آسیا، خواستار حمایت مسئولین شهری از این قهرمان شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان سمنان، جلسه ای با حضور نوروزی عجم رییس و اسماعیلیان دبیر هیات تکواندو استان، تیموری رییس اداره ورزش و جوانان، ابراهیمی رییس و اعضای هیات تکواندو شاهرود، مشکلات ورزش تکواندو  شهرستان  مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه رییس اداره ورزش و جوانان شاهرود ضمن تقدیر از عملکرد هیات تکواندو، اظهار امیدواری کرد با شرایط مساعدی که به وجود آمده مسئولین تکواندو شهرستان بتوانند نسبت به برنامه ریزی امور و اجرای آنها اقدام نمایند و حمایت اداره ورزش و جوانان شاهرود را از این رشته ورزشی اعلام کرد.

در ادامه نوروزی عجم رییس هیات تکواندو استان سمنان نیز از خدمات هیات تکواندو شاهرود تقدیر کرد و با اشاره به حضور یکی از تکواندوکاران شاهرودی در مسابقات بین المللی جام فجر و  آزاد آسیا که مهرماه سالجاری در تهران برگزار می گردد، خواستار حمایتهای اداره ورزش و جوانان و مسؤلین شهری از این رشته پر طرفدار و تکواندوکاران گردید. 

در این سفر از باشگاه شهید غنیمت پور نیز بازدید به عمل آمد.

  • 16:40
  • 1400/06/31
  • 5816