در گروه پسران؛

نفرات برتر رقابت‌های قهرمانی نونهالان و انتخابی نوجوانان تکواندو قم مشخص شدند

مسابقات قهرمانی نونهالان و انتخابی نوجوانان تکواندو استان در گروه پسران روز جمعه - پنجم آذرماه در خانه تکواندو شهیدان برجعلی‌زاده قم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان قم؛ رقابت‌های قهرمانی نونهالان و انتخابی نوجوانان پسر استان، گرامیداشت هفته بسیج و مرحوم محمد رضا سلیمانی‌مطلق "دبیر فقید هیات تکواندو استان"، روز جمعه - پنجم آذرماه در خانه تکواندو شهیدان برجعلی‌زاده استان برگزار شد.

بر همین اساس، نفرات برتر گروه‌‌سنی نونهالان به تفکیک اوزان مختلف به شرح ذیل مشخص شدند:

وزن اول///
۱_ امیررضا لطفی گوزللو
۲_ متین فصیحی
۳_ محمد ارسطو و محمد امین ولی‌نژاد

وزن دوم///
۱_ حسین رضازاده
۲_ ابوالفضل قلندری
۳_ محمد جعفرزاده‌فیروزآبادی و عرشیا کامران‌خواه

وزن سوم///
۱_ علی رازقی
۲_ محمد مهدی روحانیان
۳_ سید حسین موسوی‌نسب و حمید رضا موثق

وزن چهارم///
۱_ علی سبحانی‌راد
۲_ محمد یاسین عروجی
۳_ رضا جعفری‌زاغه و امیر علی مرادی

وزن پنجم///
۱_ امیر حسین ملکی
۲_ حسام جندقی
۳_ مهدی فرامرزی مقدم و امیرعلی نصرتی

وزن ششم///
۱_ محمد رضا رضاپور
۲_ محمد رضا طهماسبی
۳_محمد مجتبی شادبخش و امیر محمد ملکی

وزن هفتم///
۱_ امیر حسین عراقی
۲_ محمد علی چراقچی
۳_ محمد میلاد کاظمی و علیرضا دولیخانی

وزن هشتم///
۱_ معین خوه
۲_ محمد متین صدق
۳_ محمد علی محمدی

وزن نهم///
۱_ محمد منصور بشردوست
۲_ هادی دهقانی
۳_ ایلیا علیخانی و علی کریمی‌مرام

وزن دهم///
۱_ محمد عرفان عادل
۲_ امیرحسین بختیاری
۳_ محمد حسام حامدی و محمد سرابادان

فنی‌ترین بازیکن: محمد منصور بشردوست


همچنین این رقابت‌ها که در گروه‌سنی نوجوانان به منظور شناخت نفرات برتر جهت حضور در المپیاد استعدادهای برتر دانش آموزی کشور پیگیری شد، مقام آوران به تفکیک اوزان مختلف به شرح ذیل معرفی شدند:

وزن اول///
۱_ محمد معین یوسفی
۲_ محسن زارع‌مهرجردی

وزن دوم///
۱_ امیررضا قاسمی‌اصل
۲_ رضا عزیزی
۳_ محمد امین نجفی

وزن سوم///
۱_ مهدی نوروزی
۲_ سید محمد صادق داودالموسوی
۳_ ابوالفضل حافظی و علی اصغر حسنخانی

وزن چهارم///
۱_ محمد صادق رشیدی
۲_ ابوالفضل محرمی
۳_ محمد صادق فتحی و علی شعبانی

وزن پنجم///
۱_ محمد مهدی مرادی‌شاهد
۲_ متین هاتفی اکمل
۳_ علیرضا بهمنی و محمد مهدی فرمانی

وزن ششم///
۱_ کیوان کاظمی
۲_ امید غلامی‌ارجنکی
۳_ محمدحسن نائیه و محمد صادق قوی‌دست

وزن هفتم///
۱_ کامران کاظمی
۲_ محمد محمودی 
۳_ علی مرتضوی‌راد و ابوالفضل بدرخانی

وزن هشتم///
۱_ علیرضا احمدپور
۲_ امیرحسین علیزاده‌آقکنده
۳_ معراج اسدی

وزن دهم///
۱_ محمد سعادتی
۲_ امیرمهدی بابک
۳_ سید امیر مهدی آل‌نبی

فنی‌ترین بازیکن: محمد صادق رشیدی
بهترین داور: حسین سلیمانی، محمد رضا رجبی و علی حدادی‌زاده

  • 06:23
  • 1400/09/06
  • 3491