نتایج کامل مسابقات ورود به اردوی تیم ملی تکواندو مردان

مسابقات ورود به اردوی تیم ملی تکواندو مردان کشورمان، از دقایقی پیش با حضور 62 هوگوپوش واجد شرایط به میزبانی خانه تکواندو آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی تکواندو به منظور حضور در بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2022 – چین، امروز (شنبه – ششم آذرماه) با حضور 62 هوگوپوش در خانه تکواندو برگزار شد.

این رقابت‌ها با حضور نفرات اول و دوم مسابقات آزاد کشوری و منتخبین کادرفنی، مدال آوران طلایی دهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا، مدال آوران طلایی سی‌ویکمین دوره مسابقات جام فجر، فینالیست‌های سومین دوره مسابقات آزاد آسیا، مدال آوران مسابقات قهرمانی آسیا2021 -  لبنان و مدال آوران بازی های المپیک جوانان 2018 - آرژانتین در حال انجام است.

نتایج کسب شده در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

وزن اول (54- کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم///
حسین لطفی (تهران) – استراحت
رضا زارع (فارس) 4 – سعید احسانی (تهران) 16
امیرعباس رهنما (تهران) 16 – آرین ابراهیم‌زاده (البرز) 20
امیررضا مددی (تهران) 11  – مهدی حاجی موسایی (البرز) 23

مرحله نیمه نهایی///
حسین لطفی (تهران) 17 –  سعید احسانی (تهران) 9
آرین ابراهیم‌زاده (البرز) 11 - مهدی حاجی موسایی (البرز) 18

فینال///
حسین لطفی (تهران) صفر - مهدی حاجی موسایی (البرز) 3

 

وزن دوم (58- کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم///
محمدصادق دهقانی (البرز) 2 – باربد جباری آسیابی (کیش) 2 / راند طلایی - برنده دهقانی
علیرضا حسین‌پور (مازندران) 14 – علیرضا علیخان‌زاده (مازندران) 13
مهدی اسحاقی (البرز) 10 – ابوالفضل قربانی پور (البرز) 6
متین رضایی (تهران) 21 – ایمان اکبرزاده (مازندران) 19

مرحله نیمه نهایی///
محمدصادق دهقانی (البرز) 11 - علیرضا حسین‌پور (مازندران) 5
مهدی اسحاقی (البرز) 6 - متین رضایی (تهران) 25

فینال///
محمدصادق دهقانی (البرز) 12 - متین رضایی (تهران) 12 / راند طلایی - برنده دهقانی

وزن سوم (63- کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم///
محمدحسن پلنگ افکن (مازندران) 12 – ابوالفضل قشقایی (تهران) 4
پاشا عطاردی (تهران) 6  – فرزان عاشورزاده (مازندران) 8
سیدعرفان معروف زاده (البرز) 7  – طوفان ابراهیمی (البرز) 24
امیرحسین محمدخانلو (قزوین) 4 – عرفان بزرگی شوب (مازندران) 5

مرحله نیمه نهایی///
محمدحسن پلنگ افکن (مازندران) 22 - فرزان عاشورزاده (مازندران) 17
طوفان ابراهیمی (البرز) 20 - عرفان بزرگی شوب (مازندران) 19

فینال/// 
محمدحسن پلنگ افکن (مازندران) 11 - طوفان ابراهیمی (البرز) 3

 

وزن چهارم (68- کیلوگرم):

مرحله یک‌هشتم///
امیرسینا بختیاری (زنجان) – استراحت
پدرام جمشیدی (تهران) 10  – امیرحسین امجدیان (کرمانشاه) 4
سالار رحمتی (اصفهان) – استراحت
استراحت – محمدحسین زاهدی (تهران)
سروش احمدی (مازندران) – استراحت
استراحت – مهدی عسگری (تهران)
حامد اصغری (آذربایجان شرقی) – استراحت
استراحت – محمدمهدی عمادی (تهران)

مرحله یک‌چهارم///
امیرسینا بختیاری (زنجان) 11  –  پدرام جمشیدی (تهران) 9
سالار رحمتی (اصفهان) 5 – محمدحسین زاهدی (تهران) 13
سروش احمدی (مازندران) 8 – مهدی عسگری (تهران) یک
حامد اصغری (آذربایجان شرقی) 12  – محمدمهدی عمادی (تهران) 26

مرحله نیمه نهایی///
امیرسینا بختیاری (زنجان) 13 - محمدحسین زاهدی (تهران) 17
سروش احمدی (مازندران) 13 - محمدمهدی عمادی (تهران) 9

فینال///
محمدحسین زاهدی (تهران) 5  - سروش احمدی (مازندران) 6

 

وزن پنجم (74- کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم///
امیرمحمد بخشی (آذربایجان شرقی) 11 – امیررضا صادقیان (مازندران) 4
احمدرضا مختاری (فارس) 10 – مهدی محمدی گواری (مرکزی) 6
سیدامید حسینی (البرز) 24 – جمشید جمشیدپور (تهران) 7
امیرحسین بیضایی (مازندران) 9  – دانیال بزرگی شوب (مازندران) 15

مرحله نیمه نهایی ///
امیرمحمد بخشی (آذربایجان شرقی) 12 - احمدرضا مختاری (فارس) صفر
سیدامید حسینی (البرز) 19 - دانیال بزرگی شوب (مازندران) 14

فینال///
امیرمحمد بخشی (آذربایجان شرقی) 13 - سیدامید حسینی (البرز) 22

 

وزن ششم (80- کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم///
میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی) – استراحت
علی اشکوریان (مازندران) 26 – امیرعلی پروینی (تهران) 20
محمدحسین یزدانی (اصفهان) – استراحت
استراحت – آرین سلیمی (کرمانشاه)

مرحله نیمه نهایی///
میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی) 22 - علی اشکوریان (مازندران) 17
محمدحسین یزدانی (اصفهان) 25 – آرین سلیمی (کرمانشاه) 15

فینال///
میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی) 23 - محمدحسین یزدانی (اصفهان) 29

 

وزن هفتم (87- کیلوگرم):

مرحله یک‌هشتم///
مهران برخورداری (قزوین) – استراحت
مهدی قیاسی زاده (تهران) 5 – حسن بشیری (مازندران) یک
سهیل محمدیان (البرز) – استراحت
استراحت – علی نجفی (البرز)
محمدرضا محبی (اصفهان) – استراحت
استراحت – مهدی جلالی (قزوین)
سعید فتحی (اصفهان) – استراحت
استراحت – عرفان ناظمی (آذربایجان شرقی)

مرحله یک‌چهارم///
مهران برخورداری (قزوین) 3 – مهدی قیاسی زاده (تهران) 4
سهیل محمدیان (البرز) 10 – علی نجفی (البرز) 5
محمدرضا محبی (اصفهان) 2–  مهدی جلالی (قزوین) 14
سعید فتحی (اصفهان) 18 – عرفان ناظمی (آذربایجان شرقی) 9

مرحله نیمه نهایی///
مهدی قیاسی زاده (تهران) 3 - سهیل محمدیان (البرز) 10
مهدی جلالی (قزوین) 15 - سعید فتحی (اصفهان) 8

فینال///
سهیل محمدیان (البرز) 6  - مهدی جلالی (قزوین) 14

 

وزن هشتم (87+ کیلوگرم):

مرحله یک‌چهارم///
سجاد مردانی (اصفهان) – استراحت
دانیال یزدان پرست (تهران) 8 – علی احمدی (مازندران) 16
ابوالفضل عباسی (مازندران) 11 – سعید رجبی (آذربایجان شرقی) 15
استراحت – علیرضا نادعلیان (مازندران)

مرحله نیمه نهایی///
سجاد مردانی (اصفهان) 8 - علی احمدی (مازندران) 6
سعید رجبی (آذربایجان شرقی) 11 - علیرضا نادعلیان (مازندران) 25

فینال///
سجاد مردانی (اصفهان)  8 - علیرضا نادعلیان (مازندران) 26

** نفرات اول و دوم این رقابت‌ها و منتخبین کمیته فنی به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند.

  • 09:06
  • 1400/09/06
  • 11885