برگزاری استاژ فنی داوری تکواندو در بوشهر

استاژ فنی داوری تکواندو به میزبانی هیات تکواندو استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر، مراسم افتتاحیه استاژ داوری کیوروگی جمعه - 5 آذرماه با مدرسی سید آرش آیین جمشید رییس کمیته داوران استان و با حضور سید جلال سید مردانی رییس هیات تکواندو استان بوشهر و علاقه مندان به حضور در این کلاس در خانه تکواندو بوشهر برگزار شد.

سید جلال سید مردانی رییس هیأت تکواندو استان گفت: استاژ داوری تکواندو با هدف ارتقا دانش، بروزرسانی و اطلاعات داوران در بخش آقایان به همت هیأت تکواندو و کمیته داوران استان بوشهر برگزار گردید.

 مسئول کمیته داوران هیأت تکواندو استان بوشهر نیز در ادامه در خصوص استاژ داوری، گفت: دوره بازآموزی داوران اولین استاژی بود که در سال ۱۴۰۰ در سطح استان با حضور ۲۰ شرکت کننده آقا برگزار شد.

سید آرش آیین جمشید با اشاره به اهداف برگزاری دوره بازآموزی تکواندو افزود: با توجه به اینکه تقریبا دو سال از شیوع بیماری منحوس کرونا می‌گذرد، داوران به دلیل محدودیت‌های اعمال شده و جهت رعایت موارد بهداشتی و کنسل شدن مسابقات نیاز به بازآموزی و بروزرسانی علم خود دارند که با برگزاری این استاژها تا حد زیادی این امر تحقق می‌یابد.

استاژ فنی داوری تکواندو در بخش بانوان پنج شنبه - 11 آذر ماه برگزار می شود.

  • 17:13
  • 1400/09/06
  • 2458