پس از افتخارآفرینی در مسابقات آزاد جهانی صورت گرفت؛

پیام تبریک معاون وزیر ورزش و جوانان به دختران تکواندو

دکتر کاظمی پور سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان افتخارآفرینی دختران تکواندوکار کشورمان در مسابقات آزاد قهرمانی جهان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ دکترمریم کاظمی پور سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان کسب مدال طلای زهرا شیدایی و برنز کوثراساسه و ملیکامیرحسینی، بانوان تکواندوکار کشورمان در مسابقات آزاد قهرمانی جهان "ریاض" عربستان را تبریک گفت.

متن پیام تبریک دکتر کاظمی پور به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

این بار عرصه ی رقابتی تکواندوی آزاد قهرمانی جهان در ریاض عربستان به محلی برای تجلی توانمندی ورزش بانوان ایران اسلامی تبدیل شد و زهرا شیدایی عزیز تکواندوکار منهای ۵۷ کیلوگرم کشورمان عنوان قهرمانی و مدال طلای این رویداد را به ارمغان آورد .

به بانوی طلایی تکواندوی ایران که در مبارزه پایانی حریف قدر روس را مغلوب کرد و به تک تک قهرمانان که روی شیاب چانگ، جانانه مبارزه کردند از جمله ملیکا میرحسینی و کوثر اساسه برندگان مدال برنز، کادر فنی و سرپرستی، مسئولان محترم فدراسیون تکواندو و مردم ورزش دوست کشورمان تبربک می گویم.

امیدوارم تکواندوی بانوان ایران، در کسب سهمیه های بازی های المپیک و رویدادهای مهم پیش رو از جمله قهرمانی جهان، بازی های آسیایی ۲۰۲۲ و بازی های المپیک ۲۰۲۴ را با مدال آوری و افتخار آفرینی سپری کند.

  • 09:37
  • 1400/09/07
  • 4938