برگزاری المپیاد ورزشی تکواندو استعداد های برتر اصفهان

المپیاد ورزشی تکواندو استعدادهای برتر مردان توسط هیات تکواندو اصفهان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان و به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اصفهان؛ المپیاد ورزشی تکواندو استعداد های برتر مردان روز جمعه - 5 آذر ماه توسط هیأت تکواندو و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان و به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد برگزار گردید.

در این رقابت ها با حضور ۱۱۶ تکواندو کار از ۱۹ شهرستان شامل شهرستان های اصفهان (در دو تیم الف ، ب)، برخوار، نجف آباد، خمینی شهر، شاهین شهر، فریدن، سمیرم، فریدونشهر، اردستان، کاشان، آران و بیدگل، نائین، کوشک، مبارکه، فولادشهر، فلاورجان، شهرضا و تیران حضور داشتند.

در پایان این رقابت ها قهرمانان هر وزن به شرح زیر مشخص شدند:

وزن اول

مقام اول : محمد امین ذوالفقاری از اصفهان الف

مقام دوم : پوریا هاشمیان آدریانی از خمینی شهر

مقام سوم : پوریا شکرانی از کوشک

مقام سوم مشترک : علیرضا اسکندری از برخوار

وزن دوم

مقام اول : طاها دهقانی از شاهین شهر

مقام دوم : سپهر داوودی از نجف آباد

مقام سوم : ابوالفضل حسامی از کاشان

مقام سوم مشترک : نیما رشمانی از اصفهان الف

وزن سوم

مقام اول : مبین میرزائی از اصفهان الف

مقام دوم : علی فتحیان از خمینی شهر

مقام سوم : یوسف نوری از اصفهان ب

مقام سوم مشترک : علی منفصلی از کاشان
 

وزن چهارم

مقام اول : محمد احمدی از شاهین شهر

مقام دوم : محمد رفیعی از اصفهان الف

مقام سوم : محمد امین عاشوری فرد از شهرضا

مقام سوم مشترک : علی میرزائی از اصفهان ب

وزن پنجم

مقام اول : مهدی عوضی پور از شهرضا

مقام دوم : محمد علی اسماعیلی از گلپایگان

مقام سوم : پارسا قره بندی از شاهین شهر

مقام سوم مشترک : رضا فرمانی از کاشان

وزن ششم

مقام اول : ابوالفضل عرب جعفری از شهرضا

مقام دوم : محمد جواد فتحیان دستگردی از خمینی شهر

مقام سوم : شایان بهرامی از اصفهان الف

مقام سوم مشترک : محمد حسین زاده از کاشان

وزن هفتم

مقام اول : سالار آرمان طلب از اصفهان الف

مقام دوم : سجاد دهقان زاده از شهرضا

مقام سوم : محمد بهاروند از کاشان

مقام سوم مشترک : جواد زینلی از برخوار

وزن هشتم

مقام اول : محمد رضا وکیلی از گلپایگان

مقام دوم : کیانوش رهنما از شهرضا

مقام سوم : متین گلستانی از اصفهان الف

مقام سوم مشترک : حسن محمدی از فلاورجان

وزن نهم

مقام اول : امیر رضا طیبی از اصفهان الف

مقام دوم : حسین سالمی از خمینی شهر

مقام سوم : سامان محمدی از نجف آباد

مقام سوم مشترک : علیرضا میرزاخانی از اصفهان ب

وزن دهم

مقام اول : محمد امیر کار آور از مبارکه

مقام دوم : امیر رضا فرهمند از شاهین شهر

مقام سوم : یاسین جلالی از اصفهان ب

مقام سوم مشترک : امیر محمد رضایی از نجف آباد

تیم اول : هیأت تکواندو شهرستان اصفهان الف

تیم دوم : هیأت تکواندو شهرستان شهرضا

تیم سوم : هیأت تکواندو شهرستان شاهین شهر

تیم چهارم : هیأت تکواندو شهرستان خمینی شهر

تیم اخلاق : هیأت تکواندو شهرستان گلپایگان
 

برترین های این دوره از رقابتها :

مربی نمونه : هاشم افضلی از اصفهان الف

فنی ترین بازیکن : محمد رضا وکیلی از گلپایگان

سرپرست نمونه : محمد مهدی حلاجی زاده از کاشان

داوران نمونه : اسماعیل جدیری – محمد رضا شفیعی – داوود صانعی

  • 09:44
  • 1400/09/07
  • 4161