پولادگر: با پیگیری ویژه موفق به اخذ میزبانی دوره بین‌المللی مربیگری شدیم/صلابت مربیان ایرانی را به نمایش بگذارید

رییس فدراسیون تکواندو در مراسم افتتاحیه هشتادویکمین دوره بین‌المللی مربیگری گفت: با توجه به شرایطی سختی که بعد از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان حاکم بود، با پیگیری‌های ویژه و بسیار سخت توانستیم میزبانی این دوره را اخذ کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هشتاد و یکمین دوره بین‌المللی مربیگری تکواندو از امروز (چهارشنبه – 10 آذرماه) با حضور 155 مربی آغاز و تا روز یکشنبه – 14 آذرماه ادامه خواهد داشت.

مراسم افتتاحیه این دوره بین‌المللی صبح امروز با حضور سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشورمان، "یون یونگ سون" رییس مرکز آکادمی کوکی‌وان، کو هوانگ مون" مدیراجرایی مرکز آکادمی کوکی وان، "هونگ جون مو" دبیر اجرایی مرکز آکادمی کوکی وان، "لیم بیونگ یونگ"، "ناه هیونگ جون" و "سئو یونگ ئه" مدرسین این دوره برگزار شد.

سیدمحمد پولادگر ابتدا ضمن خیر مقدم به حاضرین این دوره گفت: با توجه به شرایطی سختی که بعد از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان حاکم بود، با پیگیری‌های ویژه و بسیار سخت توانستیم میزبانی این دوره را اخذ کنیم؛ انشاءالله بتوانید بیشترین بهره را از آن ببرید و از شما می‌خواهم‌علاوه بر نشان دادن مهارت‌های فنی که دارید، صلابت مربیان ایرانی را به نمایش بگذارید.

رییس فدراسیون تکواندو کشورمان در ادامه گفت: امیدوارم بتوانید مواردی که در این دوره آموزش می‌بینید به خوبی به شاگردان خود منتقل کرده، همواره در راستای پیشرفت و جهانی شدن گام برداشته و بتوانید این موارد را در راستای توسعه و خدمت تکواندو به کار بگیرید.

در ادامه "یون یونگ سون" رییس مرکز آکادمی کوکی‌وان گفت: با وجود اینکه در شرایط سخت کرونایی قرار داریم اما این مرکز تمام تلاش خود را می‌کند تا دوره‌های مربیگری، آزمون‌ها و ... را برگزار کند.

وی افزود: ما با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی، دوره‌های مرکز آکادمی کوکی‌وان را در کره‌جنوبی  برگزار می‌کنیم اما ایران اولین کشوری است که توانسته در این شرایط میزبانی دوره آموزشی این مرکز را اخذ کند.

رییس مرکز آکادمی کوکی‌وان در پایان گفت: امیدوارم بتوانید مواردی که در این دوره تدریس می‌شود را به خوبی آموزش ببیند و اجرا کنید چراکه مسئولیت شما در موفقیت این رشته تاثیرگذار و بزرگ است؛ از رییس فدراسیون تکواندو ایران که شرایط برگزاری این دوره را مهیا کردند، تشکر می‌کنم.

  • 11:30
  • 1400/09/10
  • 4076