مسئول کمیته آموزش هیات تکواندو؛

اولین استاژ داوری کیوروگی بانوان اردبیل برگزار شد

مسئول کمیته آموزش هیات تکواندو اردبیل از برگزاری اولین استاژ داوری کیوروگی بانوان استان در خانه تکواندو خبرداد و گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارتقای سطح کیفی داوران و مربیان زن بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اردبیل، رمضان زاده مسئول کمیته آموزش هیئت تکواندو استان از برگزاری اولین استاژ داوری کیوروگی زنان اردبیل خبرداد و گفت: این دوره آموزشی توسط قره گوزی مسئول کمیته داوران بانوان هیات تکواندو و با همکاری کمیته آموزش هیات با هدف افزایش هماهنگی و به روز شدن اطلاعات داوران در خانه تکواندو اردبیل برگزار شد.

وی گفت: تمام توجه و تلاش ما این است تا با برگزاری استاژهای فنی و تخصصی سطح کیفی داوران و مربیان بانوان تکواندو استان اردبیل را ارتقا ببخشیم.

رمضانزاده در ادامه سخنان خود به برگزاری دوره های آموزشی داوری و مربیگری آنلاین در سال۹۹ اشاره کرد و گفت: درصدد هستیم تا استفاده از پتانسل داوران درجه سه و ارتقا سطح کمی و کیفی آنان داوران بهتری را برای قضاوت در مسابقات استانی و کشو عرضه کنیم.

وی افزود: برای افزایش سطح داوری کیوروگی ومربیگری استان اردبیل برنامه های مختلفی داریم که انشاله با همت و مشارکت جدی خانواده تکواندو استان این برنامه ها را در آینده نزدیک عملیاتی خواهیم کرد.

  • 09:52
  • 1400/09/13
  • 2765