معرفی نفرات برتر مسابقات تکواندو قهرمانی دانش آموزان بوشهر

مسابقات تکواندو قهرمانی دانش آموزان استان بوشهر در گروه دختران با حضور 73 هوگوپوش برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر، مسابقات تکواندو قهرمانی دانش آموزان استان با حضور  73 ورزشکار در رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد.

نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

رده سنی نوجوانان///

"وزن اول"

مقام اول: آیه جوکاری (باشگاه ساحل)

"وزن سوم"

مقام اول: راحله رضایی(باشگاه سروش)

"وزن چهارم"

مقام اول: فاطمه خجسته فرد(باشگاه سروش)

مقام دوم: مبینا لعلیان(باشگاه گناوه)

مقام سوم: ستاره ملایی(باشگاه ولی عصر دشتستان)

مقام سوم مشترک: رویا بختیاری(باشگاه نادری)

"وزن پنجم"

مقام اول: زهرا صفایی(باشگاه نادری)

مقام دوم: محدثه عنافچی(باشگاه سروش)

مقام سوم: آیناز گنجی (باشگاه گناوه)

مقام سوم مشترک: دینا رضایی(باشگاه گناوه)

"وزن ششم"

مقام اول: فاطمه السادات هدایت(باشگاه سروش)

مقام دوم: غزل شه مرادی(باشگاه گناوه)

مقام سوم: زینب محسینی زاده(باشگاه مهبا)

مقام سوم مشترک: رعنا رضایی(باشگاه سروش)

"وزن هفتم"

مقام اول: زهرا قنبری(باشگاه سروش)

مقام دوم: زهرا عرب زاده (باشگاه گناوه)

مقام سوم: زهرا افشار (باشگاه گناوه)

"وزن هشتم"

مقام اول: زهرا باغملایی(باشگاه سروش)

مقام دوم:مینا وجدانی(باشگاه سروش)

مقام سوم: عالیه زارعی(باشگاه پارس جم)

"وزن نهم"

مقام اول: فاطمه مرادی(باشگاه ولي عصر دشتستان)

مقام دوم: ریحانه رضایی(باشگاه سروش)

"وزن دهم"

مقام اول: آناهیتا پیشان(باشگاه مهبا)

مقام دوم: فاطمه عباسی(باشگاه جم)

رده سنی جوانان///

"وزن اول"

مقام اول: ملیکا عزیززاده(باشگاه سروش) 

مقام دوم: سیده زهرا حسینی(باشگاه برجیس) 

"وزن دوم"

مقام اول: نادیا ژکی(باشگاه سروش) 

مقام دوم: سکینه محمد نسب(باشگاه پارس جم) 

مقام سوم: فاطمه قادری(باشگاه برجیس) 

مقام سوم مشترک: سارا واعظی(باشگاه سروش)

  "وزن سوم"

مقام اول: فاطمه شفیعی(باشگاه نادری)

  مقام دوم: مینا قول(باشگاه سروش) 

مقام سوم: فاطمه حیدری(باشگاه مهبا)

  "وزن چهارم"

مقام اول: مریم رجب زاده(باشگاه سروش)

 مقام دوم: زینب خواجه(باشگاه مهبا) 

"وزن پنجم"

مقام اول: مریم عنافچی(باشگاه سروش) 

مقام دوم: فرحناز عباس(باشگاه پارس جم) 

مقام سوم: هانیه زارعی(باشگاه پارس جم)

  "وزن دهم"

مقام اول: فاطمه آکار (باشگاه سروش) 

مقام دوم: حنانه شریف پور بوشهری (باشگاه مهبا) 

نتايج تيمي///

مقام اول: باشگاه سروش با 47 امتياز

مقام دوم : باشگاه گناوه با 16 امتياز

مقام سوم : باشگاه نادري با 14 امتياز

مقام سوم مشترک : باشگاه وليعصر دشتستان با 12 امتياز

برترین های بخش نوجوانان///

فني ترين بازيكن: فاطمه خجسته فرد از باشگاه سروش

بازيكن پهلوان: آناهيت پيشان باشگاه مهبا

بهترين سرپرست: فروزان بهرسي باشگاه گناوه

برترين مربي: مژده عليزاده شيرازي باشگاه سروش

برترين داور: سمانه خدری باشگاه نادري

برترین های بخش جوانان///

فني ترين بازيكن: مريم عنافچي باشگاه سروش

بازيكن پهلوان: سيده زهرا حسيني باشگاه برجيس

برترين مربي: مژده عليزاده شيرازي باشگاه سروش

  • 23:15
  • 1400/09/14
  • 2747