اعلام نتایج مسابقات تکواندو آذربایجان‌شرقی به صورت آنلاین

مدیر روابط عمومی هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی گفت: نتایج مسابقات استانی به صورت زنده از رسانه‌های این هیات اعلام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو آذربایجان‌شرقی، فرهاد فرهادپور مدیر روابط عمومی هیات تکواندو استان اظهار داشت: مسابقات تکواندو انتخابی تیم استان در رده نونهالان و همچنین مسابقات پومسه انتخابی استان در رده پسران و دختران در خانه تکواندو استان برگزار شد.

وی گفت: با توجه به اینکه هنوز حضور تماشاگران در سالن مسابقات به دلیل محدودیت‌های کرونایی میسر نشده و همچنین حضور تکواندوکاران از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی در تبریز و عدم امکان حضور والدین تکواندوکاران در سالن مسابقات، با حمایت‌های رئیس هیات تکواندو استان تصمیم گرفته شده نتایج مسابقات به صورت آنلاین از رسانه‌های هیات اعلام گردد.

فرهادپور افزود: در مسابقات انتخابی استان که بر 3 شیاپ چانگ برگزار شد نتایج مسابقات با تاخیر چند دقیقه اعلام گردید، اما با تجربه‌ای که در این مسابقات کسب کردیم میز خبر و رسانه را در مسابقات پومسه به سالن مسابقات انتقال و نتایج مسابقات به صورت آنلاین و بدون تاخیر در رسانه های هیات تکواندو اعلام گردید.

مدیر روابط عمومی هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی گفت: همچنین نتایج مسابقات به شکل طرح‌های گرافیکی شکیل اطلاع‌رسانی گردید که مورد استقبال تکواندوکاران و خانواده‌های آنها قرار گرفت.

وی گفت: حتی در صورت صدور مجوز حضور تماشاگران، روند اعلام نتایج مسابقات به صورت آنلاین ادامه یافته و معتقدیم برای همه عزیزان امکان حضور در سالن فراهم نخواهد بود و رسالت ما اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع مسابقات است.

فرهادپور در خاتمه بیان داشت: جا دارد از رنجبرپور رئیس هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی، زاور نایب رئیس، واحدی دبیر هیات، موثق مسوول کمیته برگزاری مسابقات، مرادپور مدیر رسانه ای هیات، نوجی‌آذر روابط عمومی بانوان، نافع و شریفی مسوول کمیته فرهنگی هیات تشکر نمایم که بدون حمایت و همکاری این عزیزان امکان اطلاع‌رسانی نتایج زنده میسر نبود.

  • 10:37
  • 1400/09/16
  • 3410