مسئول سازمان لیگ استان تهران؛

تیم ها برای حضور در لیگ نونهالان استان تا ۲۵ آذر ماه اعلام آمادگی کنند

مسئول سازمان لیگ استان تهران گفت: رقابتهای لیگ نونهالان استان تهران در دو گروه دختران و پسران، در بهمن ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان تهران، احمد خمیس آبادی مسئول سازمان لیگ استان در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو بیان داشت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته رقابت های هفتمین دوره لیگ برتر نونهالان پسر و چهارمین دوره مسابقات لیگ نونهالان دختر استان تهران تحت عنوان” جام آینده سازان پایتخت” از اوایل بهمن ماه آغاز می شود.

وی با بیان اینکه  این رقابتها در چهار گروه برگزار می گردد  در ادامه افزود: با توجه به استقبال خوب تیم ها  و حضور بازیکنان در لیگ نونهالان استان، مهلت اعلام آمادگی تیم ها به سازمان لیگ تا ۲۵ آذر ماه تمدید شد و تیم ها جهت حضور می بایست تا تاریخ اعلام شده جهت ثبت نام اقدام کنند.

خمیس آبادی در پایان اظهار داشت: رقابتهای لیگ باشگاهای استان در رده سنی نوجوانان با برگزاری دیدارهای مقدماتی و نهایی در دو گروه اول و دوم برگزار شد و مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان نیز در آذر ماه و دی ماه در دو بخش دختران و پسران با حضور ۸ تیم و در یک گروه برگزار خواهد شد.

  • 12:45
  • 1400/09/16
  • 2921