مسئول کمیته آموزش هیات تکواندو استان؛

دوره داوری درجه سه کیوروگی منطقه ای در اردبیل برگزار شد

مسئول کمیته آموزش هیات تکواندو استان اردبیل از برگزاری دوره داوری درجه سه کیوروگی منطقه ای ویژه برادران در اردبیل خبرداد و گفت: در این دوره آموزشی 23 تکواندوکار از استان های اردبیل، زنجان و مرکزی شرکت داشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اردبیل، محمد حاجی زاده مسئول کمیته آموزش هیات تکواندو استان از برگزاری دوره آموزشی داوری درجه سه کیوروگی منطقه ای ویژه برادران در اردبیل خبرداد و گفت: در این دوره آموزشی که به میزبانی هیات تکواندو استان اردبیل به مدت 4 روز برگزار شد، 23 تکواندوکار از استان های اردبیل، زنجان و  مرکزی شرکت داشتند.

مدیر برگزاری دوره آموزشی داوری درجه سه کیوروگی منطقه ای در ادامه سخنان خود به تشریح جزئیات برگزازی این دوره آموزشی پرداخت و گفت: پس از اخذ مجوز برگزاری دوره داوری درجه سه از فدراسیون تکواندو، فراخوان این دوره به هیات های ورزشی استان های منطقه ارسال شد که در نهایت 23 تکواندوکار از استان های اردبیل، زنجان و مرکزی برای حضور در این دوره آموزشی اعلام آمادگی کردند.

حاجی زاده با بیان اینکه دوره آموزشی داوری درجه سه کیوروگی منطقه ای در دو بخش تئوری در روزهای 16 و 15 آذر ماه بصورت مجازی و در روزهای 18 و 19 آذرماه بصورت حضوری با تدریس  استاد کارجویان از مدرسان فدراسیون تکواندو در محل سالن شهید ظاهری اردبیل برگزار شد.

وی افزود: شرکت کنندگانی که در آزمون نهایی  بتوانند حد نصاب مد نظر را کسب کنند از طرف فدراسیون تکواندو مدرک داوری درجه سه کیورگی دریافت خواهند کرد.

  • 11:19
  • 1400/09/20
  • 2993