معرفی نفرات برتر مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان دانش آموز بوشهر

نفرات برتر مسابقات تکواندو قهرمانی پسران با حضور 50 دانش آموز پسر رده سنی نوجوانان در استان بوشهر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر، رئیس هیات تکواندو استان بوشهر با اشاره به این مسابقات گفت: در این رقابت‎ ها ورزشکارانی از شهرستان های بوشهر، کنگان، گناوه، تنگستان و جم به مدت یک روز به میزبانی خانه تکواندو در بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

سید جلال سید مردانی ادامه داد: این رقابت ‎ها در رده سنی نوجوانان در ۱۰ وزن برگزار شد.

وی افزود: در بخش تیمی باشگاه‎‌های "پارسیان بوشهر" و "ساعی" به ترتیب با ۴۲ و ۲۶ امتیاز اول و دوم شدند و باشگاه "کسرا بوشهر" و "گناوه" نیز با ۲۳ و ۲۰ امتیاز به عنوان های سوم و سوم مشترک دست پیدا کردند.

وی گفت: در بخش فنی ترین بازیکن "امیر حسین وفایی" از باشگاه ساعی بوشهر و در بخش بازیکن پهلوان "علیرضا خالقی" از باشگاه پارسیان بوشهر به عنوان برتر معرفی شدند.

سید مردانی اضافه کرد: عنوان‎ های بهترین سرپرست، مربی و داور نیز به ترتیب به "هادی عرب زاده" از باشگاه گناوه، "میثم زنده بودی" از باشگاه پارسیان بوشهر و "سجاد مظفری" از بوشهر رسید.

رییس هیات تکواندو استان بوشهر اظهارداشت: با حضور در دومین اردوی استعدادیابی دانش آموزان استان برترین‌ها معرفی و به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می‎ شوند.

وی افزود: رقابت‎ های دانش آموزی اقدامی مهم در راستای استعدادیایی و شکوفایی آنان برای ورود به عرصه قهرمانی است از این رو نسبت به برگزاری چنین رویدادهایی اهتمام ویژه وجود دارد.

نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

"وزن اول"

مقام اول :رضا هوشمند ( باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم : آرین برزگر ( باشگاه نادری امامزاده بوشهر)

"وزن دوم"

مقام اول : فرشید رستمی ( باشگاه تکنیک برتر بوشهر)
مقام دوم : علیرضا خالقی ( باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم : امیر حسین مظفری ( باشگاه جم)
مقام سوم مشترک: سام بخشی زاده ( باشگاه ستارگان جنوب تنگستان)

"وزن سوم"

مقام اول: علیرضا اسماعیلی ( باشگاه کسرا بوشهر)
مقام دوم: کیارش دشتی زاده ( باشگاه گناوه)

"وزن چهارم"

مقام اول: ماهان ربیعی منفرد ( باشگاه نادری امامزاده بوشهر)
مقام دوم : محمد مهدی عرب زاده ( باشگاه گناوه)
مقام سوم : امیر حسین بحرانی ( باشگاه کسرا بوشهر)

"وزن پنجم"

مقام اول: محمد امین سلیمانی پور ( باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم: آرمان احمدی ( باشگاه کسرا بوشهر)
مقام سوم: مجتبی سلیمانی پور ( باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم مشترک : محسن محمدی (جم)

"وزن ششم"

مقام اول: علیرضا دادسر ( باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم: حسین احمدی زاده ( باشگاه ساعی بوشهر)
مقام سوم: سید مجید موسوی ( باشگاه کسرا بوشهر)

"وزن هفتم"

مقام اول: امیر حسین وفایی ( باشگاه ساعی بوشهر)
مقام دوم: ابوالفضل عابدی ( باشگاه ساعی بوشهر)
مقام سوم: محمد باقر خجسته ( باشگاه جم)
مقام سوم مشترک: علیرضا حیاوی ( باشگاه پارسیان بوشهر)

"وزن هشتم"

مقام اول: امیر حسین اعتصامی فر ( باشگاه ساعی بوشهر)
مقام دوم : دانیال مبارک ( باشگاه عقاب هوایی بوشهر)
مقام سوم : امین دم شناس ( باشگاه کسرا بوشهر)

"وزن نهم"

مقام اول: آصف احدی آخچه ( باشگاه ستارگان جنوب تنگستان)
مقام دوم : محمد حسن پور ( باشگاه فرهنگ بوشهر)
مقام سوم: علیرضا عوضی ( باشگاه گناوه)
مقام سوم مشترک: مصطفی صالحی ( باشگاه کسرا بوشهر)

"وزن دهم"

مقام اول : محمد حسین قنواتی ( باشگاه گناوه)
مقام دوم : محمد حسین زارعی ( باشگاه پارسیان بوشهر)

  • 01:00
  • 1400/09/21
  • 3065