در جلسه با هیات تکواندو آذربایجان شرقی مطرح شد؛

تکواندو، یکی از رشته‌های سومین دوره استعدادهای برتر کشور

جلسه هم اندیشی روابط عمومی اداره کل با هیات های ورزشی آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی، جلسه هماهنگی مسئول روابط عمومی هیات های ورزشی استان و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان در مورد انعکاس اخبار سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر و تمرینات تیم های استانی اعزامی به این دوره از مسابقات در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.

محمد سلیمی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان در این جلسه گفت: روابط عمومی نقش به سزایی در چارچوب یک سازمان، نهاد و یا هر مجموعه دارد و امروزه ارتباطات اولین عنصر و اساسی ترین اصل مورد نیاز بشر است، اما به جرأت می توان گفت یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و شالوده و زیربنای سایر علوم قرن حاضر است.

او در ادامه گفت: روابط عمومی آیینه تمای نمای هیات ورزشی است و از روابط عمومی هیأت ها انتظار داریم تا با همکاری و هماهنگی با یکدیگر در جهت اهداف جامعه ورزشی استان آذربایجان شرقی و همچنین در معرفی ورزشکاران و مربیان حاضر در سومین دوره استعدادهای برتر کشور گام بردارند.

مدیر روابط عمومی اداره کل در این جلسه به اهمیت ارتباط روابط عمومی ها با اداره کل ورزش و جوانان اشاره کرده گفت: ارتباط اداره کل ورزش و جوانان با صدا وسیما و خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و مطبوعات به خوبی شکل گرفته و این ارتباط دوسویه است و می توانیم از این ارتباط ها برای رفع موانع رسانه ای و شکل گیری راهکارهای بهبود، حفظ و تداوم ارتباط با جامعه مخاطب استفاده کرد.

در این جلسه، فرهادپور مسئول روابط عمومی هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی شرکت داشته که به طرح مسائل و مشکلات روابط عمومی هیأت و نقطه نظرات خود پرداخت.

  • 12:47
  • 1400/09/24
  • 2751