تمجید کمیته بین المللی پارالمپیک از عملکرد پوررهنما در رقابت های جهانی

وب سایت کمیته بین المللی پارالمپیک با انتشار گزارشی از رقابت های قهرمانی جهان پاراتکواندو از عملکرد مهدی پوررهنما، ملی پوش پرافتخار کشورمان تمجید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، وب سایت کمیته بین المللی پارالمپیک با انتشار گزارشی از رقابت های قهرمانی جهان پاراتکواندو از عملکرد مهدی پوررهنما، ملی پوش پرافتخار کشورمان تمجید کرد.

در این گزارش آمده است:

در رویدادی که بسیار پر سر و صدا بود، دو تکواندوکاری که از سال های 2014 در تورنمنت های مهم با یکدیگر به مبارزه پرداختند، در فینال رقابت های جهانی نیز به مصاف یکدیگر رفتند و دیدار فینال بازی های پارالمپیک توکیو را تکرار کردند اما با این تفاوت که در این مبارزه، مهدی پوررهنما "طوفان ایرانی" در یک مبارزه جذاب و حساس توانست رقیب مکزیکی خود را شکست دهد.

پوررهنما که با نتیجه یک بر صفر برابر این حریف جلو بود؛ توانست در ثانیه های پایانی آخرین ضربه خود را بزند تا مبارزه زیبایی را به نمایش بگذارد.

وی پس از پیروزی برابر حریف مکزیکی خود گفت: "از اینکه توانستم انتقام توکیو را بگیرم بسیار خوشحالم؛ شاهزاده ایرانی بازگشته است. همه فکر می کنند که او بهترین است، به همه نشان دادم که شاید بهترین نباشم اما بد هم نیستم."

  • 14:00
  • 1400/09/24
  • 4435