یکشنبه - ۲۸ آذرماه؛

ثبت‌نام دوره عملی مربیگری درجه سه کشوری به میزبانی هیات تکواندو قم آغاز می‌شود

ثبت‌نام دوره عملی مربیگری درجه سه در گروه مردان به میزبانی هیات تکواندو قم از روز یکشنبه - ۲۸ آذرماه آغاز و تا چهارم دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان قم؛ دوره عملی مربیگری درجه سه در گروه مردان در گستره کشوری به میزبانی هیات تکواندو قم برگزار می‌گردد.

ثبت‌نام این دوره از روز یکشنبه - ۲۸ آذرماه از طریق سامانه بانک اطلاعات فدراسیون آغاز و تا روز چهارم دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

متقاضیان بومی استان قم جهت شرکت در این دوره می‌بایست پس از ثبت‌نام سایتی، مدارک ذیل را در روزهای کاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ به دفتر هیات تکواندو استان قم تحویل نمایند.

داوطلبین غیربومی نیز مدارک مربوطه را می‌بایست در اولین روز کلاس حضوری به مدیر دوره تحویل نمایند.

اصل و تصاویر: شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت (گواهی اشتغال به تحصیل)، کارت واکسن، کارت بیمه ورزشی دارای اعتبار، آخرین مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم)، گواهی عدم سوءپیشینه، گواهی عدم اعتیاد و سه قطعه عکس ۴×۳ جدید، مدارک ثبت‌نام می‌باشند.

لازم بذکر است؛ کارمندان رسمی دولت و کارکنان نیروهای نظامی و انتظامی نیاز به ارائه گواهی‌‌های سوءپیشنه، عدم اعتیاد و کارت پایان خدمت را ندارند و با ارائه حکم کارگزینی (اصل حکم و یا کپی برابر اصل) می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

گفتنی است؛ زمان کلاس‌های آنلاین از روز ۱۱ تا ۱۳ دی‌ماه و زمان کلاس‌های حضوری از روز ۱۵ تا ۱۷ دی‌ماه در خانه تکواندو استان قم برگزار می‌شود.

شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۲۵۳۲۹۱۵۵۸۸ دفتر هیات استان و ۰۹۱۲۷۴۶۱۱۴۳ استاد محمد صادق حیدرزاده مدیر دوره تماس حاصل نمایند.

  • 08:11
  • 1400/09/27
  • 2407