سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

رقابت پاراتکواندوکاران استان قم برای سهمیه مسابقات آسیایی بحرین

رئیس هیات تکواندو استان قم از اعزام دو تن از ورزشکاران رشته پاراتکواندو به مسابقات کشوری این رشته و انتخابی تیم ملی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان قم، محمد جمشیدی رییس هیات تکواندو استان اظهار کرد: مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی پاراتکواندو به منظور شناخت نفرات برتر برای شرکت در نخستین دوره بازی‌های آسیایی پاراتکواندو روز شنبه ششم شهریور ماه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری رقابت‌های آسیایی 2021 این رشته در کشور بحرین، اضافه کرد: مسابقات انتخابی تیم ملی در خانه تکواندو فدراسیون برگزار می‌شود و محمد جواد اسلامی در وزن منهای 61 کیلوگرم به همراه مهدی دانائیان در وزن منهای 75 کیلوگرم دو نماینده هیات تکواندو استان قم در این رقابت‌ها هستند.

رئیس هیات تکواندو استان قم با بیان اینکه هر دو نماینده قم در آمادگی کامل برای به دست آوردن جواز حضور در اردوی تیم ملی پاراتکواندو به مصاف رقبای خود می‌روند، افزود: هدایت این نفرات بر عهده محمدعلی افشارزاده به عنوان مربی است و محمدرضا شعبانی پاراتکواندوکار مطرح استان قم و قهرمان آسیا و دارنده چندین مدال میادین برون‌مرزی این رشته اعضای تیم را همراهی می‌کند.

وی در ادامه به برگزاری مجمع سالیانه این هیات ورزشی با حضور رئیس فدراسیون تکواندو اشاره و بیان کرد: این مجمع البته به دلیل شرایط کرونایی حاکم بر جامعه به شکل غیر حضوری و آنلاین با حضور سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، رسول مُنعم مدیرکل ورزش و جوانان قم و سایر اعضای مجمع برگزار شد.

جمشیدی خاطرنشان کرد: این مجمع که به بیان دیدگاه‌ها و نظرات جمعی از اعضای مجمع در خصوص عملکرد تکواندو قم اختصاص داشت، پس از بررسی گزارش مالی و عملکرد هیات تکواندو استان قم در سال‌های 1398 و 1399، تقویم برنامه سال 1400 هیات ارائه شد و مورد تائید اعضاء قرار گرفت.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده