سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

بانوان استان قم در دوره تئوری مربیگری درجه سه تکواندو شرکت کردند

کلاس‌های تئوری مربیگری درجه سه تکواندو در گروه زنان باحضور ۸ تکواندوکار از استان قم به صورت غیرحضوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان قم؛ دوره تئوری مربیگری درجه سه در سطح کشوری و در گروه زنان باحضور ۸ تکواندوکار از استان قم به صورت غیرحضوری برگزار گردید.

این دوره به شیوه پودمانی از نهم تا ۲۳ مردادماه به صورت آنلاین از طریق سامانه سمالایو پیگیری شد و از یکم تا دهم شهریورماه با برگزاری آزمون به پایان رسيد.

اخلاق در ورزش، کمک‌های اولیه، علم تمرین، آمادگی جسمانی، رشد و تکامل، یادگیری، فیزیولوژی ورزشی، آناتومی، آسیب شناسی، حرکت شناسی، حقوق ورزش، سامانه بانک اطلاعات، استعدادیابی، روانشناسی ورزشی، اصول مربیگری و تغذیه ورزشی ۱۶ درس این دوره بود که توسط مدرسین فدراسیون تکواندو تدریس شد.

سعیده اصلانی، معصومه اهون، فاطمه پرسون، مریم زنجیرانی، مریم زند، فاطمه عرب‌پور، رقیه فرضی و شیرین کرمانیان تکواندوکاران شرکت کننده از استان قم در این دوره بودند.

گفتنی است؛ تکواندوکارانی که در این کلاس‌های تئوری شرکت نموده و دوره را با موفقیت به پایان رسانده‌اند و شرایط حضور در دوره عملی (دان سه و ۲۳ سال سن) را دارند، می‌توانند از روز ۲۷ تا ۲۹ شهریور‌ماه با مراجعه به سایت بانک اطلاعات فدراسیون نسبت به پیش ثبت‌نام در دوره عملی مربیگری درجه سه اقدام نمایند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده