سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

سه شنبه - 16 شهریورماه؛

افتخارآفرینان پاراتکواندو ایران به کشور باز می‌گردند

ملی پوشان پاراتکواندو کشورمان پس از افتخارآفرینی در بازی های پارالمپیک توکیو و کسب مدال طلا و نقره، سه شنبه - 16 شهریورماه ساعت 12 از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به ایران باز می گردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های پاراتکواندو برای نخستین مرتبه در شانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک توکیو برگزار شد و پاراتکواندو کشورمان که با ترکیب سه نفره در این رقابت ها حضور پیدا کرد توانست تاریخ ساز کرده و یک مدال طلا و یک نقره از این رویداد را به نام ایران ثبت کند.

پاراتکواندو ایران با ترکیب مهدی پوررهنما، اصغر عزیزی و رایحه شهاب در پارالمپیک توکیو شرکت کرده بود که در نهایت عزیزی توانست طلای تاریخی این دوره از رقابت ها را بر گردن بیاویزد و پورهنما نیز غیرتمندانه بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد؛ رایحه شهاب نیز که به تازگی فعالیت خود در این رشته را آغاز کرده با وجود تجربه کم اما بسیار توانمند جنگید و در یک قدمی کسب مدال نتیجه را واگذار کرد.

ملی پوشان پاراتکواندو کشورمان پس از افتخارآفرینی در این رویداد بزرگ، سه شنبه - 16 شهریورماه ساعت 12 از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به ایران باز می گردند.

هدایت تیم مردان برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی بود؛ عاطفه کشاورز نیز سرمربیگری بانوی پارالمپیکی پاراتکواندو کشورمان را برعهده داشت.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده