سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

برگزاری دوره آموزشی توجیهی آزمون در بوشهر

جلسه آنلاین توجیهی آزمون توسط مسئول کمیته آزمون با ممتحنین و مربیان تکواندو استان بوشهر روز یکشنبه - ۱۴ شهریور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر، جلسه آنلاین توجیهی آزمون توسط مسئول کمیته آزمون با ممتحنین و مربیان تکواندو استان روز یکشنبه - ۱۴ شهریور ماه ساعت ۲۱:۰۰ با حضور ۹۸ مربی و توضیحات برنامه وبینار دوره آموزشی آغاز شد.

حسین طاهری مسئول کمیته آزمون گفت: در این دوره آخرین اطلاعات و بخش نامه های مرتبط با ممتحنین به ویژه نحوه ی آزمون های آنلاین به ممتحنین و مربیان استان بوشهر انتقال داده شد تا در این بخش بتوانند از این طریق در ارتقاء سطح فنی آزمون دهندگان در زمان کرونا موثر باشند.

طاهری افزود: توجه دقیق ممتحنین به قوانین و معیارهای آزمون و همچنین شرایط شیوع و فعالیت های غیرحضوری از موارد بررسی شده بود.

سید جلال سید مردانی رئیس هیات تکواندو استان بوشهر از زحمات حسین طاهری در کمیته آزمون تشکر و اعلام کرد: ما با هماهنگی مسئول کمیته آزمون فدراسیون تکواندو و اهمیت بازآموزی و نحوه سنجش هنرجویان در آزمون های آنلاین این وبینار را برگزار کردیم.

وی گفت: هیات تکواندو استان یک آمار شش ماهه برای ارزیابی مربیانی که در آزمون ها و وبینارها شرکت کرده اند خواهیم داشت و بر همین اساس به مربیان امتیاز داده خواهد شد.

برای شرکت کنندگان در این دوره مدرک و گواهینامه از سوی هیات تکواندو استان بوشهر اعطا شد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده