سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

طی پیامی؛

نفجم درگذشت حمید نصری نژاد را تسلیت گفت

فیض اله نفجم رییس هیات تکواندو استان مازندران، در پیامی درگذشت حمید نصری نژاد از اساتید بین المللی تکواندو کشور و مازندران را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان مازندران، فیض اله نفجم رییس هیات تکواندو استان مازندران در پیامی درگذشت حمید نصری نژاد از اساتید بین المللی تکواندو، مسئول کمیته داوران مازندران و رئیس هیات تکواندو شهرستان تنکابن را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:
خبر درگذشت مرحوم حمید نصری نژاد برای جامعه تکواندو مازندران بسیار سخت بود، موجب تاثر و تکدر خاطر همکاران و جامعه ورزش تکواندو گردید.

حمید نصری نژاد خدمات ارزنده ای در دوران ریاست خود در شهر قهرمان پرور تنکابن داشته و وظیفه خود را در بخش کمیته داوران به خوبی انجام داده و در دوران اخیر بیماری خود نشان داد که یک قهرمان با روحیه جنگنده است و سخت با این بیماری دست به گریبان شد؛ لیکن در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست

بدون شک خدمات ارزشمند این همکار صدیق، پرتلاش و خستگی ناپذیر درخدمت به جامعه تکواندو برای همیشه در یاد و خاطر ورزش استان و تکواندو مازندران خواهد ماند.

درگذشت ایشان را به خانواده محترم و دختران عزیزش تسلیت گفته، از درگاه حضرت احدیت برای آن فقید سعید رحمت، غفران و برای بازماندگان صبر و اجر طلب می‌کنم.

فیض اله نفجم
رییس هیات تکواندو استان مازندران

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده