سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

فرهادیان: کسب دو مدال تکواندو در پارالمپیک‌ نتیجه سال‌ها تلاش بود

رییس سازمان تیم های ملی گفت: کسب دو مدال طلا و نقره در پارالمپیک توکیو حاصل کار گروهی و سالها تلاش توسط کادر فنی، رییس انجمن پاراتکواندو و حمایت های خوب فدراسیون تکواندو و کمیته ملی پارالمپیک بود تا چنین نتیجه ای رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، آرش فرهادیان در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد اصغر عزیزی و مهدی پوررهنما در بازیهای پارالمپیک توکیو اظهار کرد: از زمانی که پاراتکواندو فعالیت خود را در آسیا و جهان شروع کرد، فدراسیون تکواندو همواره حمایت های خوبی از ورزشکاران برای شرکت در مسابقات مختلف داشت، به ویژه وقتی حضور این رشته برای نخستین بار در پارالمپیک مطرح شد نگاه ها نسبت به این رشته متفاوت و حساسیت ها افزایش پیدا کرد تا حضور موفقی در پارالمپیک داشته باشیم.

وی افزود: با توجه به عملکرد خوبی که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی در تمرینات داشتند، هدف گذاری ما کسب خوش رنگ ترین مدال در پارالمپیک بود که خوشبختانه به آن چیزی که پیش بینی کرده بودیم، دست پیدا کردیم.

رییس سازمان تیم های ملی خاطرنشان کرد: کسب دو مدال طلا و نقره در پارالمپیک توکیو حاصل کار گروهی و سالها تلاش توسط کادر فنی،  رییس انجمن پاراتکواندو و حمایت های خوب فدراسیون تکواندو و کمیته ملی پارالمپیک بود تا چنین نتیجه ای رقم خورد.

وی پیرامون این پرسش که بعد از بازی های پارالمپیک برنامه دیگری برای ورزشکاران پاراتکواندو پیش بینی شده است یا خیر؟ تصریح کرد: در حال حاضر برنامه خاصی پیش بینی نشده و منتظر برگزاری اردوها هستیم.

فرهادیان در پایان گفت: با توجه به این که بازی های پاراآسیایی جوانان در بحرین را پیش رو داریم، برای انتخاب نفرات اعزامی مسابقات انتخابی برگزار کردیم که پس از کلاس بندی ۱۰ ورزشکار در دو بخش دختران و پسران برای شرکت در بازی های پاراآسیایی انتخاب شدند که ظرف چند روز آینده پس از مشخص شدن اسامی، اردوهای آماده سازی را از دو هفته آینده آغاز خواهیم کرد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده