سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

دهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا – تهران؛

نتایج کامل رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا

دهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا امروز (چهارشنبه - 21 مهرماه) در هتل "پارسیان استقلال" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا امروز (چهارشنبه - 21 مهرماه) با حضور 111 تکواندوکار در قالب 10 تیم از کشورهای ایران (3 تیم/ شهرداری ورامین - لوازم خانگی کن - دانشگاه آزاد اسلامی)، عراق (2 تیم/ پلیس - الکتریسیته)، هندوستان (2 تیم/ سای - آریان ورد)، افغانستان (قفسه وکیلی)، پاکستان، لبنان در هتل "پارسیان استقلال" تهران برگزار شد.

این دوره از رقابت‌ها در هشت وزن جهانی 54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ کیلوگرم و طی یک روز پیگیری می‌شود که نتایج کسب شده مسابقات به شرح ذیل است:

وزن 54- کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
شاهزیب خان (پاکستان) - استراحت
راستین خواجوی (لبنان - مونت لا ساله) 19  - پراشانت رانا (هند - آریان ورد) 16
مصطفی عدنان (عراق - الکتریسته) - استراحت
آریان ابراهیم زاده (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) - استراحت
علی توکلی (ایران - شهرداری ورامین) - استراحت
سارنیک دهارا (هند - آریان ورد) - استراحت
ایمان کاظمی (عراق - پلیس)15 - مهران رضایی (افغانستان - قفسه وکیلی) 35
استراحت - مهدی حاجی موسایی (ایران - لوازم خانگی کن)

مرحله یک‌چهارم///
شاهزیب خان (پاکستان) 21 - راستین خواجوی (لبنان - مونت لا ساله) 18
مصطفی عدنان (عراق - الکتریسته) صفر - آریان ابراهیم زاده (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 20
علی توکلی (ایران - شهرداری ورامین) 26 - سارنیک دهارا (هند - آریان ورد) صفر
مهران رضایی (افغانستان - قفسه وکیلی) 2 - مهدی حاجی موسایی (ایران - لوازم خانگی کن) 19

مرحله نیمه نهایی///
شاهزیب خان (پاکستان) 13 - آریان ابراهیم زاده (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 34
علی توکلی (ایران - شهرداری ورامین) 14 - مهدی حاجی موسایی (ایران - لوازم خانگی کن) 17

فینال///
آریان ابراهیم زاده (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 13- مهدی حاجی موسایی (ایران - لوازم خانگی کن) 4

وزن 58- کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
محسن رضایی (افغانستان - قفسه وکیلی) - استراحت
علیرضا نظری (ایران - شهرداری ورامین) 12 - علیرضا علیخان زاده (ایران - لوازم خانگی کن) 11
محمدصادق دهقانی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) - استراحت
استراحت - محمدرحیم رادهی (عراق - پلیس) - استراحت
گائوراو یاداو (هند - آریان ورد) - استراحت
استراحت - عبدالمهدی سادنون (عراق - الکتریسیته)
محمدرضا نوروزی (لبنان - مونت لا ساله) 24 - پریتام کومار (هند - سای) صفر
استراحت - هارون خان (پاکستان)

مرحله یک‌چهارم///
محسن رضایی (افغانستان- قفسه وکیلی) 6 - علیرضا نظری (ایران - شهرداری ورامین) 16
محمدصادق دهقانی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 28 -  محمدرحیم رادهی (عراق - پلیس) 6
گائوراو یاداو (هند - آریان ورد) 13 - عبدالمهدی سادنون (عراق - الکتریسیته) 24
محمدرضا نوروزی (لبنان - مونت لا ساله) 2 - هارون خان (پاکستان) 19

مرحله نیمه نهایی///
علیرضا نظری (ایران - شهرداری ورامین) یک - محمدصادق دهقانی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 14
عبدالمهدی سادنون (عراق - الکتریسیته) 13 - هارون خان (پاکستان) 34

فینال///
محمدصادق دهقانی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 20 -  هارون خان (پاکستان) 2

وزن 63- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
حسین العیدانی (عراق - پلیس) 8 - عرفان بزرگی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 22
علیرضا عباسی (افغانستان- قفسه وکیلی) 23 - آجای کومار (هند - آریان ورد) 6
محمدحسن پلنگ افکن (ایران - شهرداری ورامین) 18 - ایمان اکبرزاده (ایران - لوازم خانگی کن) 15
پاشا عطاردی (عراق - الکتریسیته) 19 - وارتیواث گپال (هند - سای) یک

مرحله نیمه‌نهایی///
عرفان بزرگی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 6 - علیرضا عباسی (افغانستان - قفسه وکیلی) 7
محمدحسن پلنگ افکن (ایران - شهرداری ورامین) 12 - پاشا عطاردی (عراق - الکتریسیته) 8

فینال///
علیرضا عباسی (افغانستان - قفسه وکیلی) 8 - محمدحسن پلنگ افکن (ایران - شهرداری ورامین) 14

وزن 68- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
سروش احمدی (ایران - شهرداری ورامین) 19 - سیاوش بیات (ایران - دانشگاه آزاد آسلامی) 5
ساندیپ (هند - سای) صفر - سجاد محمدجاسم (عراق - پلیس) 27
پریتوی راج (هند - آریان ورد) 23 - الکساندر هوبیکا (لبنان - مونت لا ساله) 26
محمدحسین زاهدی (ایران - لوازم خانگی کن) 7 - حسین لطفی (افغانستان - قفسه وکیلی) 2

مرحله نیمه نهایی///
سروش احمدی (ایران - شهرداری ورامین) 10  - سجاد محمدجاسم (عراق - پلیس) یک
الکساندر هوبیکا (لبنان - مونت لا ساله) 8  - محمدحسین زاهدی (ایران - لوازم خانگی کن) 27

فینال///
سروش احمدی (ایران - شهرداری ورامین) 19 - محمدحسین زاهدی (ایران - لوازم خانگی کن) 6/ آسیب نماینده شهرداری ورامین - برنده نماینده لوازم خانگی کن

وزن 74- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
حسین عماد فادهیل (عراق - الکتریسیته) 10 - محمدمهدی عمادی (ایران - لوازم خانگی کن) 30
سیف طاهر حبیب (عراق - پلیس) 24- مهدی محمدی (افغانستان - قفسه وکیلی) 6
سیدامید حسینی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 9 - امیرسینا بختیاری (ایران - شهرداری ورامین) 6
احمدرضا مختاری (هند - آریان ورد) 16 - مارس زینون (لبنان - مونت لاساله) 6

مرحله نیمه نهایی///
محمدمهدی عمادی (ایران - لوازم خانگی کن) 19 - سیف طاهر حبیب (عراق - پلیس) 3
سیدامید حسینی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 7 - احمدرضا مختاری (هند - آریان ورد) 10

فینال///
محمدمهدی عمادی (ایران - لوازم خانگی کن) 7 - احمدرضا مختاری (هند - آریان ورد) 9

وزن 80- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
مهران برخورداری (ایران- لوازم خانگی کن) 27 - رسول کسرایی (افغانستان- قفسه وکیلی) 6
سهیل محمدیان (عراق - پلیس) 9 - دانیال بزرگی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 26
ساگار نارایان (هند - آریان ورد) 38 - ابهیمانریو (هند - سای) 17
میرهاشم حسینی (ایران - شهرداری ورامین) 15 - علیرضا درویش پور (عراق - پلیس) 9

مرحله نیمه نهایی///
مهران برخورداری (ایران- لوازم خانگی کن) 21 - دانیال بزرگی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 12
ساگار نارایان (هند - آریان ورد) 2 - میرهاشم حسینی (ایران - شهرداری ورامین) 36

فینال///
مهران برخورداری (ایران- لوازم خانگی کن) 7 - میرهاشم حسینی (ایران - شهرداری ورامین) 10

وزن 87- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
مصطفی ناصرحسین (عراق - الکتریسیته) - استراحت
سعید فتحی (افغانستان - قفسه وکیلی) 19 - عرفان حیدری (ایران - لوازم خانگی کن) 9 
حسین سیاه منصوری (ایران - شهرداری ورامین) 16 - روحیت شوکین (هند - آریان ورد) 8
استراحت - کریم سام دلیری (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی)

مرحله نیمه نهایی///
مصطفی ناصرحسین (عراق - الکتریسیته) 11 - سعید فتحی (افغانستان - قفسه وکیلی) 31
حسین سیاه منصوری (ایران - شهرداری ورامین) 7 - کریم سام دلیری (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 21

فینال///
سعید فتحی (افغانستان - قفسه وکیلی) 23 - کریم سام دلیری (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 22

وزن 87+ کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
سعید رجبی (ایران - شهرداری ورامین) - استراحت
حمیدرضا بدری (عراق - پلیس) 11 - سیدمحمدابراهیم حسینی (لبنان - مونت لاساله) 8
محمدرضا خانی (عراق - الکتریسیته) - استراحت
استراحت - فرضا قیاس شندی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی)
ساگار کومار داگور (هند - سای) - استراحت
استراحت - آرش دباغ تفرشی (هند - آراین ورد)
علی اکبر امیری (افغانستان - قفسه وکیلی) 6 - علیرضا نادعلیان (ایران - لوازم خانگی کن) 10
استراحت - حمزه عمر سعید (پاکستان)

مرحله یک‌چهارم///
سعید رجبی (ایران - شهرداری ورامین) 13 - حمیدرضا بدری (عراق - پلیس) 4
محمدرضا خانی (عراق - الکتریسیته) 10 -  فرشاد قیاس شندی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 34
ساگار کومار داگور (هند - سای) 2 - آرش دباغ تفرشی (هند - آریان ورد) 28
علیرضا نادعلیان (ایران - لوازم خانگی کن) 22 - حمزه عمر سعید (پاکستان) یک

مرحله نیمه نهایی///
سعید رجبی (ایران - شهرداری ورامین) 9 - فرشاد قیاس شندی (ایران - دانشگاه آزاد اسلامی) 8
آرش دباغ تفرشی (هند - آریان ورد) 6 - علیرضا نادعلیان (ایران - لوازم خانگی کن) 18

فینال///
سعید رجبی (ایران - شهرداری ورامین) 7 - علیرضا نادعلیان (ایران - لوازم خانگی کن) 14

مسابقات جام باشگاه‌های آسيا 1G است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب 10، 6 و 3.6 امتياز در راستای افزایش رنكينگ المپيك تعلق می‌گیرد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده