سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

برگزاری سومین دوره المپیاد ورزشی استعداد های برتر تکواندو بانوان اصفهان

سومین دوره المپیاد ورزشی استعداد های برتر بانوان چهارم آذر ماه توسط هیأت تکواندو اصفهان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان و به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اصفهان؛ سومین دوره المپیاد ورزشی استعداد های برتر بانوان چهارم آذر ماه توسط هیأت تکواندو اصفهان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان و به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد برگزار گردید.

در این رقابتها ۱۲۸ تکواندو کار از ۱۸ شهرستان شامل شهرستان های اصفهان (در دو تیم الف ، ب)، برخوار، نجف آباد، خمینی شهر، شاهین شهر، فریدن، سمیرم، فریدونشهر، اردستان، کاشان، آران و بیدگل، نائین، مبارکه، فولادشهر، فلاورجان، شهرضا و تیران حضور داشتند.

در پایان این رقابت ها قهرمانان هر وزن به شرح زیر مشخص شدند:

وزن اول:

مقام اول : فاطمه گرجی از شهرستان اصفهان الف
مقام دوم : غزل حسینی از شاهین شهر
مقام سوم : پریسا سادات صالحی از فریدن
مقام سوم مشترک : مهتاب ابراهیمی از نجف آباد

وزن دوم:

مقام اول : الناز واقفی از شهرستان اصفهان الف
مقام دوم :ثمین سلیمانی از اصفهان ب
مقام سوم : مبینا قاسمی از فلاورجان
مقام سوم مشترک : نگین کوهی از برخوار

وزن سوم:

مقام اول: مبینا سلطانی از اصفهان الف
مقام دوم: مائده خلجی از اصفهان ب
مقام سوم: سونیا نبی از کاشان
مقام سوم مشترک: حدیث جمالی از شهرضا

وزن چهارم:

مقام اول: نیکی یوسفی از شاهین شهر
مقام دوم: مریم نبی از برخوار
مقام سوم: یگانه عربلو از شهرضا
مقام سوم مشترک: فرزانه فاطمیه از کاشان

وزن پنجم:

مقام اول: فاطمه مرادیان از اصفهان ب
مقام دوم: ماریا نصیری از اصفهان الف
مقام سوم: مهسا کیانی از فلاورجان
مقام سوم مشترک: تینا پرچمی فر از خمینی شهر

وزن ششم:

مقام اول: یلدا شفیعی از اصفهان الف
مقام دوم: هاجر عسگریان از اصفهان ب
مقام سوم: پریا صفاری از برخوار
مقام سوم مشترک: پرنیا امیری از شاهین شهر

وزن هفتم:

مقام اول: فاطمه سادات رضوی زاده از شهرضا
مقام دوم: فاطمه کیانی پور از برخوار
مقام سوم: مینا مومنی از نجف آباد
مقام سوم مشترک: عاطفه شیخی از فلاورجان

وزن هشتم:

مقام اول : فاطمه دهقانی از شهرستان اصفهان الف
مقام دوم: غزل حیدری از خمینی شهر
مقام سوم : کیانا رضایی از اصفهان ب
مقام سوم مشترک: حنانه سرکار از آران و بیدگل

وزن نهم:

مقام اول:  زهرا ایوبی از اصفهان الف
مقام دوم: مبینا صالحی از نجف آباد
مقام سوم: الناز خداپرست از اصفهان ب
مقام سوم مشترک : صبا عباسی از فولادشهر

وزن دهم:

مقام اول: زینب جباری از شاهین شهر
مقام دوم: فاطمه شتابی از فریدن
مقام سوم: زهرا پیمانی از خمینی شهر
مقام سوم مشترک: فاطمه صفریان از اصفهان الف

در پایان این رقابتها تیم شهرستان اصفهان الف با کسب هفت مدال طلا، یک نقره و یک برنز به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم شهرستان شاهین شهر با کسب دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز به مقام نائب قهرمانی رسید.

تیم شهرستان شهرضا با کسب یک مدال طلا و دو مدال برنز به مقام سوم رسید.

تیم شهرستان برخوار با کسب دو مدال نقره و سه برنز در جایگاه چهارم ایستاد.

کاپ اخلاق  به تیم شهرستان خمینی شهر اهدا شد.
 

برترین های این دوره از رقابت ها:

مربی نمونه: صفیه علیجانی از شهرستان اصفهان الف
فنی ترین بازیکن: نیکی یوسفی از شهرستان شاهین شهر
سرپرست نمونه: افروز شمس از کاشان
داوران نمونه: فاطمه سالک ، ملیحه محمدی و الناز حسنی

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده