سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

شیدایی: تلاش کردم تا از تک تک مبارزاتم در مسابقات آزاد جهانی لذت ببرم

تکواندوکار طلایی مسابقات آزاد جهانی گفت: از عملکرد خودم بسیار راضی هستم، تمام تلاشم را کردم تا از تک تک مبارزات لذت ببرم و بتوانم توانایی‌های خود را به نمایش گذارم.

زهرا شیدایی تکواندوکار وزن 57- کیلوگرم کشورمان موفق شد در مسابقات آزاد قهرمانی جهان 2021 – ریاض بر سکوی قهرمانی بایستد؛ وی در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: خدا را شکر بعد از یک مدت طولانی که از مسابقات دور بودم و آسیب دیدگی‌ داشتم توانستم با کسب مدال طلا در این رقابت‌ها نتیجه زحمات خود را بگیرم و پرقدرت به میدان مبارزه بازگردم.

وی افزود: با توجه به اینکه امتیاز رقابت‌های آزاد جهانی G4 بود؛ مسابقات سطح فنی بسیار بالا داشت و بیشتر المپین‌ها و تکواندوکارانی که در المپیک مدال داشتند در این رقابت‌ها شرکت کرده بودند.

طلایی رقابت‌های آزاد جهانی در ادامه گفت: از عملکرد خودم بسیار راضی هستم، تمام تلاشم را کردم تا از تک تک مبارزات لذت ببرم و بتوانم توانایی‌های خود را به نمایش گذارم.

شیدایی با اشاره به رقبایش در این مسابقات گفت: حریفان قدرتمندی را شکست دادم و در مبارزه دوم مقابل هوگوپوش با تجربه کرواسی که مدال برنز جهانی را در کارنامه داشت مبارزه کردم که توانستم برابر این تکواندوکار به برتری برسم و بعد از آن هم با از پیش رو برداشتن حریفان توانستم به مدال طلا برسم. رقبای سختی را شکست دادم و همه حریفانم عنوان دار بودند اما خدا را شکر توانستم موفق عمل کنم.

وی در پایان گفت: با 40 امتیازی که در این رقابت‌ها کسب کردم جایگاه خوبی در رنکینگ فدراسیون جهانی پیدا می‌کنم اما برای راهیابی به مسابقات گرندپری باید در رویدادهای دیگر هم مدال بدست آوردم تا انشاءالله با جمع آوری امتیاز بتوانم به هدف نهایی خود یعنی بازی‌های المپیک برسم.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده