سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

میرحسینی: حریفان قدرتمندی در مسابقات آزاد جهانی حضور داشتند

دارنده مدال برنز مسابقات آزاد جهانی ریاض گفت: سطح فنی مسابقات بسیار بالا بود و حریفان قدرتمندی در این رقابت‌ها حضور داشتند که همگی برای کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال تلاش کردند.

ملیکا میرحسینی که موفق به کسب مدال برنز در مسابقات آزاد قهرمانی جهان تکواندو زنان 2021  - ریاض شد، در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: سطح فنی مسابقات بسیار بالا بود و حریفان قدرتمندی در این رقابت‌ها حضور داشتند که همگی برای کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال تلاش می‌کردند.

وی افزود: خدا را شکر موفق به کسب مدال برنز در این رقابت‌ها شدم و تا حدودی از عملکرد خودم راضی هستم؛ سخت‌ترین مبارزه من برابر نماینده قزاقستان بود چراکه عناوین خوبی در کارنامه دارد و رنک چهار جهان را به خود اختصاص داده است اما توانستم او را شکست بدهم.

تکواندوکار وزن 73- کیلوگرم کشورمان در ادامه گفت: در مرحله نیمه‌نهایی با نماینده روسیه مبارزه کردم که متاسفانه نتیجه را در راند طلایی واگذار کردم تا سهم من از این رقابت‌ها مدال برنز باشد.

میرحسینی در پایان گفت: بیشتر تورنمنت‌های آزاد G1 یا G2 است اما این رقابت‌ها که برای اولین بار برگزار شد با توجه به اهمیتی که برای فدراسیون جهانی داشت از گرید 4 برخوردار بود  و عنوان جهانی داشت. با کسب مدال برنز این مسابقات توانستم 14 امتیاز بدست آورم، پیش از این هم در رویدادهای بین‌المللی به میزبانی ایران امتیاز کسب کردم که اخذ این امتیازات تاثیر به سزایی در قرار گرفتن من در میان  نفر30 برتر رنکینگ دارد و زمینه حضور من در مسابقات گرندپری را فراهم می‌کند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده