سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

مسئول کمیته آموزش هیات تکواندو؛

اولین استاژ داوری کیوروگی بانوان اردبیل برگزار شد

مسئول کمیته آموزش هیات تکواندو اردبیل از برگزاری اولین استاژ داوری کیوروگی بانوان استان در خانه تکواندو خبرداد و گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارتقای سطح کیفی داوران و مربیان زن بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اردبیل، رمضان زاده مسئول کمیته آموزش هیئت تکواندو استان از برگزاری اولین استاژ داوری کیوروگی زنان اردبیل خبرداد و گفت: این دوره آموزشی توسط قره گوزی مسئول کمیته داوران بانوان هیات تکواندو و با همکاری کمیته آموزش هیات با هدف افزایش هماهنگی و به روز شدن اطلاعات داوران در خانه تکواندو اردبیل برگزار شد.

وی گفت: تمام توجه و تلاش ما این است تا با برگزاری استاژهای فنی و تخصصی سطح کیفی داوران و مربیان بانوان تکواندو استان اردبیل را ارتقا ببخشیم.

رمضانزاده در ادامه سخنان خود به برگزاری دوره های آموزشی داوری و مربیگری آنلاین در سال۹۹ اشاره کرد و گفت: درصدد هستیم تا استفاده از پتانسل داوران درجه سه و ارتقا سطح کمی و کیفی آنان داوران بهتری را برای قضاوت در مسابقات استانی و کشو عرضه کنیم.

وی افزود: برای افزایش سطح داوری کیوروگی ومربیگری استان اردبیل برنامه های مختلفی داریم که انشاله با همت و مشارکت جدی خانواده تکواندو استان این برنامه ها را در آینده نزدیک عملیاتی خواهیم کرد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده