سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

مربی جوان تبریزی:

تلاشم نشان دادن زیبایی تکواندو است

بهترین مربی مسابقات پومسه استان آذربایجان‌شرقی گفت: در راستای نشان دادن زیبایی‌های این هنر رزمی در مسابقات چندین نمایش پومسه ابداعی از سوی شاگردانم اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی، شاگردان احد شعبانی والا در پایان مسابقات پومسه انتخابی این استان با کسب بیشترین درخشیدند.

وی در مورد شروع‌اش در تکواندو گفت: 18 سال است که تکواندو را شروع کردم و دارای کمربند مشکی دان ۵ بین‌المللی کوکی وان بوده و همچنین دارای داوری کیوروگی و داوری پومسه نیز هستم.

وی گفت: در سال ۹۵ با شرکت در دوره مربیگری‌ در عرصه مربیگری نیز قدم برداشتم و در سال ۹۶ با تاسیس باشگاه ورزشی توانستم بالغ بر ۲۵۰ نفر از نوجوانان و جوانان مستعد رو جذب کرده و در این مسیر قرار دهیم که متاسفانه با شیوع کرونا این مسیر کمرنگ شد که به امید خدا بازهم با فروکش کردن این ویروس شاهد رونق هرچه بیشتر محیط‌های ورزشی خواهیم بود.

این مربی جوان افزود: در طی این چند سال کوتاه مربیگری توانستیم نتایج قابل قبولی را از خودم نشان دهم و در هر ۳ بخش کیوروگی، پومسه و هانمادانگ حضور داشته باشیم و چندین بار عنوان پرمدال‌ترین باشگاه رو کسب نمایم.

احد شعبانی تصریح کرد: در اولین مسابقه پومسه حضوری انتخابی استان که در ۵ آذر ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید هم بچه‌های ما خوش درخشیدند و با کسب ۱۵ مدال طلا، ۶ نقره و ۹ برنز به کارمان در این مسابقه  پایان دادیم.

وی در مورد این مسابقات خاطرنشان ساخت: نکته قابل تمایز این مسابقه برای اولین بار در تاریخ تکواندو استان، مسابقات پومسه ابداعی نیز به درخواست ما انجام شد و در هر ۳ رده سنی نماینده داشتیم و اجرای جذابی هم داشتند.

آماده سازی و تمرین تیم نمایش تکواندو همگانی

وی افزود: با همت بچه‌های توانمندم و باانگیزه و حمایت رییس محترم هیات تکواندو استان جناب آقای رنجبرپور، در قالب برنامه کمیته همگانی استان، در حال تمرین و آماده‌سازی تیم نمایش تکواندو همگانی هستیم که با موزیک و بر پایه پومسه ابداعی و مهارتهای فردی و گروهی اجرا خواهدشد و در راستای نشان دادن زیبایی‌های این هنر رزمی در استان گام برداریم.

شبانی افزود: جا دارد از برادر عزیزم استاد بهرام مولایی که در این مسیر کمک‌های بسیاری را برای مجموعه باشگاه انجام دادند و از هیچ کوششی دریغ نکردند، تشکر کنم.

مسئول کمیته پومسه کلانشهر تبریز افزود: همچنین از اساتید پیش‌کسوت پوسمه استان نظیر استاد فرجی، دولتخواه، محمدی نهایت تشکر را دارم که از بنیانگذاران این رشته در استان بودند و قدردان زحمات ریاست محترم هیات تکواندو استان، استاد رنجبرپور و دیگر زحمتکشان هیات تکواندو استان که توجه ویژه‌ای به رشته پومسه و توسعه همگانی و قهرمانی آن داشته‌اند، هستم.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده