سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

اعلام نتایج مسابقات تکواندو آذربایجان‌شرقی به صورت آنلاین

مدیر روابط عمومی هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی گفت: نتایج مسابقات استانی به صورت زنده از رسانه‌های این هیات اعلام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو آذربایجان‌شرقی، فرهاد فرهادپور مدیر روابط عمومی هیات تکواندو استان اظهار داشت: مسابقات تکواندو انتخابی تیم استان در رده نونهالان و همچنین مسابقات پومسه انتخابی استان در رده پسران و دختران در خانه تکواندو استان برگزار شد.

وی گفت: با توجه به اینکه هنوز حضور تماشاگران در سالن مسابقات به دلیل محدودیت‌های کرونایی میسر نشده و همچنین حضور تکواندوکاران از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی در تبریز و عدم امکان حضور والدین تکواندوکاران در سالن مسابقات، با حمایت‌های رئیس هیات تکواندو استان تصمیم گرفته شده نتایج مسابقات به صورت آنلاین از رسانه‌های هیات اعلام گردد.

فرهادپور افزود: در مسابقات انتخابی استان که بر 3 شیاپ چانگ برگزار شد نتایج مسابقات با تاخیر چند دقیقه اعلام گردید، اما با تجربه‌ای که در این مسابقات کسب کردیم میز خبر و رسانه را در مسابقات پومسه به سالن مسابقات انتقال و نتایج مسابقات به صورت آنلاین و بدون تاخیر در رسانه های هیات تکواندو اعلام گردید.

مدیر روابط عمومی هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی گفت: همچنین نتایج مسابقات به شکل طرح‌های گرافیکی شکیل اطلاع‌رسانی گردید که مورد استقبال تکواندوکاران و خانواده‌های آنها قرار گرفت.

وی گفت: حتی در صورت صدور مجوز حضور تماشاگران، روند اعلام نتایج مسابقات به صورت آنلاین ادامه یافته و معتقدیم برای همه عزیزان امکان حضور در سالن فراهم نخواهد بود و رسالت ما اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع مسابقات است.

فرهادپور در خاتمه بیان داشت: جا دارد از رنجبرپور رئیس هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی، زاور نایب رئیس، واحدی دبیر هیات، موثق مسوول کمیته برگزاری مسابقات، مرادپور مدیر رسانه ای هیات، نوجی‌آذر روابط عمومی بانوان، نافع و شریفی مسوول کمیته فرهنگی هیات تشکر نمایم که بدون حمایت و همکاری این عزیزان امکان اطلاع‌رسانی نتایج زنده میسر نبود.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده