سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

معرفی نفرات برتر مسابقات تکواندو آزاد استانی جوانان و بزرگسالان بوشهر

نفرات برتر مسابقات تکواندو آزاد استانی پسران با حضور 48 پسر در رده سنی جوانان و بزرگسالان در استان بوشهر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر، رئیس هیات تکواندو استان با اشاره به برگزاری رقابت های آزاد استانی گفت: در این مسابقات ورزشکارانی از شهرستان های بوشهر، کنگان، گناوه، تنگستان و جم به مدت یک روز به میزبانی خانه تکواندو در بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

سید جلال سید مردانی ادامه داد: این رقابت ‎ها در رده سنی جوانان و بزرگسالان در هشت وزن برگزار شد.

وی افزود: در بخش فنی ترین بازیکن "امین نامی" از باشگاه پارسیان بوشهر و در بخش بازیکن پهلوان "محمد مهدی نریمانی" از باشگاه گناوه بوشهر به عنوان برتر معرفی شدند.

سید مردانی اضافه کرد: عنوان‎ های بهترین مربی و داور نیز به ترتیب به  "مهدی ادریس بوشهری" از باشگاه پارسیان بوشهر و "حسین طاهری" از بوشهر رسید.

نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

"وزن اول"

مقام اول: یاسر خواجه زاده (باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم: احمد رضا شامخی (باشگاه جم)

"وزن دوم"

مقام اول: علی تل اشکی (باشگاه نادری امامزاده بوشهر)
مقام دوم: امیر رضا رفعتی (باشگاه کسرا بوشهر)
مقام سوم: علی گزبلندی (باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم مشترک: ابوالفضل پیمانی (باشگاه جم)

"وزن سوم"

مقام اول : محمد امین نامی (باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم :امیر محمد زارعی (باشگاه ساعی بوشهر)
مقام سوم: صادق عارف مقدم (باشگاه ستارگان جنوب تنگستان)
مقام سوم مشترک: محمد جواد خرسند (باشگاه کسرا بوشهر)

"وزن چهارم"

مقام اول : محمد مهدی نریمانی (باشگاه گناوه)
مقام دوم: محمد رضا یوسفی (باشگاه نادری امامزاده بوشهر)
مقام سوم: عباس دانشور (باشگاه جم)
مقام سوم مشترک: همایون میمدی (باشگاه ساعی بوشهر)

"وزن پنجم"

مقام اول: دانیال افراسن (باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم: میثم ملک نژاد (باشگاه پارسیان بوشهر)

"وزن ششم"

مقام اول: سید علیرضا انصاری فرد (باشگاه ساعی بوشهر)
مقام دوم: شاهین دالوند (باشگاه ساعی بوشهر)
مقام سوم: میکائیل خضری (باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم مشترک: وحید بحرینی (باشگاه پارسیان بوشهر)

"وزن هفتم"

مقام اول: محمد امین بهرسی (باشگاه گناوه)
مقام دوم : فرشاد رحیم پور (باشگاه نادری امامزاده بوشهر)
مقام سوم: مهدی ادریس بوشهری (باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم مشترک: محمد زنده بودی (باشگاه پارسیان بوشهر)

"وزن هشتم"

مقام اول: علی اصغر اکابریان (باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم : متین خضرایی (باشگاه نادری امامزاده بوشهر)
مقام سوم: محمد دهقانی (باشگاه کسرا بوشهر)

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده