سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

مسئول کمیته مسابقات آذربایجان شرقی؛

نافع: سطح مسابقات آزاد قهرمانی بانوان کشور بالا بود

مسئول کمیته مسابقات هیات تکواندو آذربایجان شرقی گفت: سطح مسابقات آزاد قهرمانی بانوان کشور که در تهران برگزار شد، فراتر از انتظار بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی، سارا نافع مسئول کمیته مسابقات هیات تکواندو استان گفت: سطح مسابقات واقعا بالا بود و همه شرکت‌کنندگان با آمادگی کامل در مسابقات حضور داشتند و به نظر می رسید تکواندوکاران در زمان کرونا تمرینات‌شان دو برابر شده بود.

 وی گفت: عملکرد تکواندو استان در حد متوسط بود و به نظر من تکواندوکاران آذربایجان‌شرقی نیاز به افزایش قدرت بدنی‌شان داشته و تجربه خود برای حضور در مسابقات کشوری را باید افزایش دهند.

نافع گفت: البته تکواندوکاران استان آذربایجان‌شرقی با تمام توان به مصاف حریفان خود رفتند و هر آنچه در توان داشته به نمایش گذاشتند، اما امروز فاصله تکواندو بین استان‌ها کاهش یافته و دیگر البرز، مازندران، تهران و ‌اصفهان قدرت‌های مطلق تکواندو زنان نبوده و امروز استان‌هایی نظیر قم، خراسان، کرمانشاه و همدان هم حرف‌هایی برای گفتن داشته و ما نیز باید بر تلاش خود افزوده و در صف اول مدعیان قرار گیریم.

وی گفت: جا دارد از تلاش های رنجبرپور رئیس هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی و خانم زاور نایب رئیس هیات نهایت تشکر را نمایم که برای تکواندو استان نهایت تلاش خود را کرده و تکواندو آذربایجان شرقی امروز از رشته‌های اصلی این استان به شمار می‌رود.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده