سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

تمجید کمیته بین المللی پارالمپیک از عملکرد پوررهنما در رقابت های جهانی

وب سایت کمیته بین المللی پارالمپیک با انتشار گزارشی از رقابت های قهرمانی جهان پاراتکواندو از عملکرد مهدی پوررهنما، ملی پوش پرافتخار کشورمان تمجید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، وب سایت کمیته بین المللی پارالمپیک با انتشار گزارشی از رقابت های قهرمانی جهان پاراتکواندو از عملکرد مهدی پوررهنما، ملی پوش پرافتخار کشورمان تمجید کرد.

در این گزارش آمده است:

در رویدادی که بسیار پر سر و صدا بود، دو تکواندوکاری که از سال های 2014 در تورنمنت های مهم با یکدیگر به مبارزه پرداختند، در فینال رقابت های جهانی نیز به مصاف یکدیگر رفتند و دیدار فینال بازی های پارالمپیک توکیو را تکرار کردند اما با این تفاوت که در این مبارزه، مهدی پوررهنما "طوفان ایرانی" در یک مبارزه جذاب و حساس توانست رقیب مکزیکی خود را شکست دهد.

پوررهنما که با نتیجه یک بر صفر برابر این حریف جلو بود؛ توانست در ثانیه های پایانی آخرین ضربه خود را بزند تا مبارزه زیبایی را به نمایش بگذارد.

وی پس از پیروزی برابر حریف مکزیکی خود گفت: "از اینکه توانستم انتقام توکیو را بگیرم بسیار خوشحالم؛ شاهزاده ایرانی بازگشته است. همه فکر می کنند که او بهترین است، به همه نشان دادم که شاید بهترین نباشم اما بد هم نیستم."

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده