این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول تا سوم (گروه اول، دوم و سوم) از مرحله نخست بیست و چهارمین دوره لیگ تکواندو نوجوانان پسر "جام آینده سازان المپیک" یادواره شهید مدافع سلامت دکتر خضر خلیلی طی روزهای 10، 12 و 13 بهمن ماه در فدراسیون تکواندو برگزار میشود.
تیمهای آینده سازان لوازم خانگی کن، پارسیان البرز، دانشگاه آزاد اسلامی، رام صنعت بهاره، زاگرس و هیات تکواندو شهرستان نوشهر در گروه اول قرار دارند که فردا (یکشنبه - 10 بهمن ماه) به مصاف یکدیگر میروند.
برنامه رقابت ها به شرح زیر است:
هفته اول///
تیم رام صنعت بهاره – تیم زاگرس
تیم دانشگاه آزاد اسلامي – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن
تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر – تیم پارسیان البرز
هفته دوم///
تیم رام صنعت بهاره – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن
تیم دانشگاه آزاد اسلامي – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر
تیم پارسیان البرز – تیم زاگرس
هفته سوم///
تیم رام صنعت بهاره - تیم پارسیان البرز
تیم دانشگاه آزاد اسلامي – تیم زاگرس
تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن
تیمهای ذوب آهن بیستون هیات تکواندو کرمانشاه، لوازم خانگی کن، مناطق نفت خيز جنوب، هیات تکواندو استان ایلام، هیات تکواندو استان زنجان و هیات تکواندو شهرستان بهار در گروه دوم روز سه شنبه – 12 بهمنماه با یکدیگر مبارزه خواهند کرد.
هفته اول///
تیم هیات تکواندو شهرستان بهار – تیم لوازم خانگی کن
تیم مناطق نفت خيز جنوب – تیم هیات تکواندو استان زنجان
تیم ذوب آهن بیستون هیات تکواندو کرمانشاه – تیم هیات تکواندو استان ایلام
هفته دوم///
تیم هیات تکواندو شهرستان بهار – تیم هیات تکواندو استان زنجان
تیم مناطق نفت خيز جنوب – تیم ذوب آهن بیستون هیات تکواندو کرمانشاه
تیم هیات تکواندو استان ایلام – تیم لوازم خانگی کن
هفته سوم///
تیم هیات تکواندو شهرستان بهار – تیم هیات تکواندو استان ایلام
تیم مناطق نفت خيز جنوب – تیم لوازم خانگی کن
تیم ذوب آهن بیستون هیات تکواندو کرمانشاه – تیم هیات تکواندو استان زنجان
در گروه سوم تیمهای آکادمی طاهرخانی، آکادمی قهرمانان اسلامشهر، باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)، خانه ورزش محلات، هیات تکواندو استان اصفهان و هیات تکواندو استان تهران قرار دارند که روز چهارشنبه - 13 بهمن ماه به مصاف یکدیگر می روند.
هفته اول///
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم آکادمی قهرمانان اسلامشهر
تیم هیات تکواندو استان اصفهان – تیم آکادمی طاهرخانی
تیم خانه ورزش محلات – تیم هیات تکواندو استان تهران
هفته دوم///
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم آکادمی طاهرخانی
تیم هیات تکواندو استان اصفهان – تیم خانه ورزش محلات
تیم هیات تکواندو استان تهران – تیم آکادمی قهرمانان اسلامشهر
هفته سوم///
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم هیات تکواندو استان تهران
تیم هیات تکواندو استان اصفهان – تیم آکادمی قهرمانان اسلامشهر
تیم خانه ورزش محلات – تیم آکادمی طاهرخانی
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید